Porovnanie najlepších brokerov 2023

Porovnanie brokerov je jednou z prvých činností každého, kto má reálny záujem začať obchodovať na svetovej burze. Výber správneho brokera je dôležitý pretože na trhu existuje mnoho brokerov, ktorí ponúkajú svoje služby za poplatky. Online brokeri si väčšinou účtujú poplatok za založenie obchodného účtu, za realizovanú objednávku či výber našich ziskov z obchodného účtu a rôzne iné poplatky o ktorých nemusíte vôbec vedieť. K výberu správneho brokera by sme preto mali pristupovať zodpovedne. Pripravili sme pre vás prehľadné a profesionálne porovnanie brokerov, ktoré vám ušetrí drahocenný čas a peniaze.

Vyberte si zodpovedne najlepšieho online brokera pre rok 2023.

Najlepší online brokeri pre slovenských obchodníkov a investorov

Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
porovnanie najlepších online brokerov

Najlepší online brokeri pre slovenských obchodníkov a investorov

Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
porovnanie najlepších online brokerov

Faktory pri výbere online brokera

Výber brokera vôbec nie je jednoduchý. Na trhu je množstvo online brokerov, no každý ponúka obchodníkom a investorom iné obchodné podmienky. Ak sa chcete uistiť, že ste si vybrali najlepšieho brokera dbajte na to, aby bol regulovaný, poskytoval odbornú zákaznícku podporu, umožnil vykonávať obchodné príkazy na burze v milisekundách, mal nízke poplatky a zároveň najnižší minimálny vklad. Všetky tieto faktory sme pre vás detailnejšie opísali v texte nižšie. Kliknite na jednotlivé názvy a zobrazí sa vám viac užitočných informácií.

Pri výbere svojho brokera by ste nemali venovať pozornosť len výškam ich poplatkov ako spready či iné provízie, ktoré má broker stanovené vo svojom cenníku. Regulácia brokerov je najdôležitejšia. Rozdiel medzi regulovaným a neregulovaným brokerom je v tom či je váš finančný kapitál ohrozený, alebo je v bezpečí. Regulácia znamená, že činnosť brokera je monitorovaná a kontrolovaná miestnou alebo medzinárodnou regulačnou inštitúciou za účelom, aby sa predišlo akýmkoľvek podvodným aktivitám alebo nadmernému riskovaniu zo strany brokera.

Na Slovensku na túto činnosť dohliada Národná Banka Slovenska (NBS). Medzi najznámejších regulátorov a kontrolné orgány patria: FCA, ASIC, FMA, CySEC a CNMV, ktoré majú na brokerov špecifické požiadavky pre pôsobenie na trhu a vydávanie regulačných licencií:

 • vklady obchodníkov a investorov musia byť uložené na oddelenom samostatnom účte (pri bankrote brokera neprídete o svoje finančné prostriedky, sú chránené)
 • požiadavky na minimálny kapitál a likviditu (brokeri musia spĺňať minimálne hodnoty svojho kapitálu a mať dostatočnú likviditu na pokrytie svojich finančných operácií, vo väčšine prípadov využívajú banky a veľké finančné inštitúcie pre zabezpečenie svojej likvidity – schopnosť platiť svoj dlh)

Prečo nie sú niektorí brokeri stále regulovaní?
Takýto brokeri sú buď podvodníci alebo sa snažia ušetriť finančné prostriedky na nákladoch za operácie, na poplatkoch za získavanie licencií alebo sa jednoducho vyhnúť daňovým poplatkom.

Všetci brokeri, ktorí sú porovnaní v našej tabuľke sú regulovaní a vaše finančné prostriedky sú chránené na samostatnom obchodnom účte brokera.

Minimálny vklad je hodnota finančného kapitálu, ktorý je potrebný pre otvorenie obchodného účtu u brokera, ktorého si vyberiete. Brokeri väčšinou ponúkajú viac možností ako presunúť svoj kapitál na obchodný účet u brokera (bankový prevod, platba kreditnou alebo debetnou kartou, elektronická peňaženka a iné). Každý broker má inú hodnotu minimálneho vkladu, ktorý je nutný pre založenie obchodného účtu za účelom využívať finančné produkty a operácie brokera. Tieto peňažné prostriedky sú následne k dispozícií pre obchodovanie a investovanie na burze. Niektorí brokeri vyžadujú vyšší vklad, ktorý je spojený s poskytovaním prémiových služieb pre svojich klientov.

V našej tabuľke nájdete XTB brokera, pre ktorého je minimálny vklad 0 € (odporúčame však vklad minimálne 400€), ktorý patrí medzi obľúbených brokerov pre slovenských investorov, ale aj svetového brokera eToro, ktorý vyžaduje minimálny vklad 50 €.

Rýchlosť vykonávania objednávok (nákup alebo predaj na burze) je čas, medzi tým ako broker dostane váš pokyn vykonať objednávku až po jej samotnú realizáciu brokerom.
Mnoho začínajúcich investorov sa domnieva, že stlačením tlačidla KÚPIŤ alebo PREDAŤ automaticky dochádza k vykonaniu objednávky. Ide len o príkaz klienta brokerovi, ktorého ste si vybrali pre prístup na burzu a vykonávanie objednávok. Po vykonaní objednávky prichádza na rad broker, ktorý využíva moderné technológie, napríklad ECN systém (elektronická komunikačná sieť), ktorý je v jednoduchosti počítačový systém pre automaticky priradenie pokynu na nákup a predaj obchodných inštrumentov na burze.

Čím je rýchlosť vykonávania objednávky vyššia, tým je väčší predpoklad pre kúpu a predaj akcií, ETF fondov či kryptomien v hodnote akú ste videli v obchodnej platforme. Brokeri, ktorí sú porovnaní v našej tabuľke využívajú najmodernejšie technológie a ich rýchlosť vykonávať objednávky sa pohybujú v milisekundách, čo vám zaručuje, že akcie ktoré ste zakúpili budú v takej hodnote ako ste ich videli v obchodnej platforme.

Rýchlosť vykonávania objednávok je dôležitý najmä ak využívate scalping alebo intradenné obchodovanie pretože denná volatilita (pohyb cien na burze) môže byť extrémne vysoká.

Spread znamená rozdiel medzi nákupnou (ask cena) a predajnou (bid cena) cenou finančného inštrumentu na burze. Spread je pre obchodníka a investora hlavným nákladom na obchodovanie. Čím je spread nižší, tým sú náklady na obchodovanie nižšie. Spread je kľúčovou súčasťou obchodovania s CFD, keďže sa ním oceňujú oba deriváty. Spready implementujú tvorcovia trhu, brokeri, makléri a iní poskytovatelia za účelom zvýšenia nákladov na obchodnú príležitosť na základe dopytu a ponuky.

V závislosti od toho aké drahé, volatilné a likvidné je podkladové aktívum, bude spread kolísať spolu s cenou aktíva a objemom obchodov. Spread môže byť fixný alebo variabilný. V jednoduchosti ide o poplatok brokerovi za sprostredkovanie obchodu. Výšku spreadu ovplyvňujú aj vonkajšie faktory ako trhová likvidita, ekonomické a politické riziká či volatilita meny. Najnižšia hodnota spreadu môže byť v hlavných obchodných časoch, kedy je na trhu mnoho obchodníkov, ktorí nakupujú a predávajú alebo ak obchodujete také menové páry, ktoré sú populárne a často obchodované.

Výber brokera vôbec nie je jednoduchý. Na trhu je množstvo online brokerov, no každý ponúka obchodníkom a investorom iné obchodné podmienky. Ak sa chcete uistiť, že ste si vybrali najlepšieho brokera dbajte na to, aby bol regulovaný, poskytoval odbornú zákaznícku podporu, umožnil vykonávať obchodné príkazy na burze v milisekundách, mal nízke poplatky a zároveň najnižší minimálny vklad. Všetky tieto faktory sme pre vás detailnejšie opísali v texte nižšie. Kliknite na jednotlivé názvy a zobrazí sa vám viac užitočných informácií.

Zákaznícky servis je jeden z dôvodov zvyšovania dôveryhodnosti brokerov v očiach investorov. Zákaznícka podpora brokerov je veľmi často podceňovaná až pokiaľ nenastanú technické problémy, ktoré potrebuje obchodník rýchlo vyriešiť. Ak nie je obchodník jazykovo zdatný je dôležité aby mal váš vybraný broker podporu v jazyku, ktorému rozumiete. Pre slovenských obchodníkov a investorov to je slovenčina a čeština.

Dôležité je tiež vedieť ako sa s ním môžete spojiť a kedy je k dispozícií pretože mnoho brokerov má zákaznícku podporu zo zahraničia (treba myslieť na časový posun). Pamätajte zákaznícka podpora brokera 24/5 by mala byť štandardom. Medzi hlavné body profesionálnej zákazníckej podpora patria:

 • jazyk zákazníckeho servisu
 • čas kedy je podpora k dispozícií
 • skúseností s riešením incidentov
 • spôsob komunikácie zákazníckeho servisu (telefonicky, emailom, chatbot, FB messenger, kontaktné formuláre, live chat)
 • rýchlosť a promptné riešenie situácie

V našej tabuľke sú brokeri, ktorých zákaznícka podpora spĺňa najprísnejšie kritéria.

Online brokeri (sprostredkovatelia obchodovania na burze) si účtujú rôzne typy poplatkov ak u nich máte otvorený obchodný účet. Poplatky sa od brokera k brokerovi líšia, môžu mať rôznu hodnotu, ovplyvňujú váš možný zisk a celkovú skúsenosť s brokerom. Tieto poplatky vo väčšine prípadov pokrývajú spracovanie transakcií a celkovo poskytované služby pre investorov a obchodníkov. Existujú základné typy poplatkov, ktoré môžeme rozčleniť na obchodné a tzv. neobchodné poplatky. Týmto poplatkom je vhodné sa vyhnúť alebo ich minimalizovať výberom najlepšieho brokera na trhu.

Medzi neobchodné poplatky patria:

 • poplatok za neaktivitu
 • poplatok za otvorenie reálneho obchodného účtu
 • poplatok za správu obchodného účtu (žiadny, mesačný alebo ročný)
 • poplatok za vklad finančného kapitálu
 • poplatok za výber zisku z účtu

Obchodné poplatky môžu byť:

 • poplatok za realizovanie obchodného príkazu (príkaz môže byť nákup alebo predaj akcií, indexov, kryptomien a pod.)
 • poplatok za prenesenie otvorenej pozície do ďalšieho dňa (tzv. Swap poplatok*)
 • poplatok za menovú konverziu ak nakupujete finančné inštrumenty v inej mene
 • poplatok za využitie marže (leverage) – forma pôžičky od brokera v podobe úroku

*Ak investujete do kryptomien, dlhopisov či ETF a reálnych akcií swap poplatok neplatíte.

Dôvody, prečo si vybrať brokera z tejto tabuľky

Regulovaní brokeri
Regulovaní brokeri
Brokeri sú regulovaní a kontrolovaní národnými bankami a medzinárodnými inštitúciami, ktoré im vydávajú licenciu pre ich brokerskú činnosť.
Bezplatný demo účet
Bezplatný demo účet
Brokeri poskytujú svojim klientom demo účet, ktorý má virtuálny finančný kapitál. Ide teda o ideálnu možnosť vyskúšať si obchodnú platformu a kúpiť akcie bez rizika.
Profesionálna zákaznícka podpora pre obchodníkov
Profesionálna zákaznícka podpora pre obchodníkov
Brokeri v tabuľke poskytujú včasnú a odbornú zákaznícku podporu pre svojich obchodníkov a investorov. Servis brokera nie je žiadúci, ale v prípade technických problémov viac než potrebný.
Nízke poplatky
Nízke poplatky
Brokeri poskytujú nízke poplatky za sprostredkovanie obchodov. Poplatky môžu byť za neaktivitu, vklad a výber peňazí alebo za využitie marže (leverage).
Obchodné platformy
Obchodné platformy
Prostredníctvom týchto brokerov investujete na špičkových profesionálnych obchodných platformách. K dispozícií máte rôzne integrované nástroje a moderné funkcie.
Nízke spready a mnoho obchodných inštrumentov
Nízke spready a mnoho obchodných inštrumentov
Brokeri poskytujú svojim klientom možnosť obchodovať a investovať do širokej ponuky obchodných inštrumentov, vrátane Bitcoinu a akcií firiem. Tieto obchody poskytujú za výhodne nízke spready.

Dôvody, prečo si vybrať brokera z tejto tabuľky

Regulovaní brokeri
Regulovaní brokeri
Brokeri sú regulovaní a kontrolovaní národnými bankami a medzinárodnými inštitúciami, ktoré im vydávajú licenciu pre ich brokerskú činnosť.
Bezplatný demo účet
Bezplatný demo účet
Brokeri poskytujú svojim klientom demo účet, ktorý má virtuálny finančný kapitál. Ide teda o ideálnu možnosť vyskúšať si obchodnú platformu a kúpiť akcie bez rizika.
Profesionálna zákaznícka podpora pre obchodníkov
Profesionálna zákaznícka podpora pre obchodníkov
Brokeri v tabuľke poskytujú včasnú a odbornú zákaznícku podporu pre svojich obchodníkov a investorov. Servis brokera nie je žiadúci, ale v prípade technických problémov viac než potrebný.
Nízke poplatky
Nízke poplatky
Brokeri poskytujú nízke poplatky za sprostredkovanie obchodov. Poplatky môžu byť za neaktivitu, vklad a výber peňazí alebo za využitie marže (leverage).
Obchodné platformy
Obchodné platformy
Prostredníctvom týchto brokerov investujete na špičkových profesionálnych obchodných platformách. K dispozícií máte rôzne integrované nástroje a moderné funkcie.
Nízke spready a mnoho obchodných inštrumentov
Nízke spready a mnoho obchodných inštrumentov
Brokeri poskytujú svojim klientom možnosť obchodovať a investovať do širokej ponuky obchodných inštrumentov, vrátane Bitcoinu a akcií firiem. Tieto obchody poskytujú za výhodne nízke spready.

Tabuľkové porovnanie najlepších online brokerov v roku 2023

ONLINE
BROKER

OBCHODNÉ INŠTRUMENTY

DOSTUPNÝ JAZYK

OBCHODNÉ PLATFORMY

MINIMÁLNY VKLAD

PONUKA VZDELÁVANIA

REGULÁCIA BROKEROV

BONUS INFORMÁCIA

DOSTUPNÝ

DEMO ÚČET

WEB STRÁNKY
ONLINE BROKEROV

RoboMarkets prehľad brokerov v SR

ETF

Akcie
Forex

Indexy

Komodity
Kryptomeny

Česky

MetaTrader4

MetaTrader5

R Trader

100 €

Webináre

CySEC

FREE nástroj na tvorbu AOS

poskytuje
 
 

* Váš kapitál je spojený s rizikom

 
 
Prehľad online brokerov eToro logo

ETF

Akcie
Forex

Indexy

Komodity
Kryptomeny


Česky

eToro Platforma

100 €

Webináre
Podcasty
Sprievodca tradingom

FCA

ASIC

CySEC

GFSC

FinCen
FINRA

kopírovanie úspešných

investorov

poskytuje
 
 

* pri CFD 60-81% investorov stráca svoje peniaze

 
 
SaxoBank logo

ETF

Forex

Akcie

Opcie

Indexy
Dlhopisy

Komodity

Slovensky
Česky

SaxoTrader Go
SaxoTrader Pro

2 000 €

Webináre

FCA

MAS
FSA

vysoký štandard zákazníckej podpory

poskytuje
 
 

* Váš kapitál je spojený s rizikom

 
 
Pepperstone logo - porovnanie brokerov

Forex

Akcie

Indexy

Komodity
Kryptomeny

Anglicky

Poľsky

Taliansky

Španielsky

MetaTrader4

MetaTrader5

cTrader

200 €

Webináre
Sprievodca tradingom

ASIC

FCA
CySEC
DFSA
BAFIN
CMA

poskytuje
poskytuje
 
 

* Váš kapitál je spojený s rizikom

 
 
Prehľad brokerov LYNX logo

ETF

Forex

Opcie

Akcie

Indexy
Dlhopisy

Komodity

Slovensky

Česky

LYNX Basic
LYNX WorkStation

3 000 €

Webináre
Podcasty
Cesta Tradera

FCA
AFM
DNB
BaFin

poskytuje
poskytuje
 
 

* Váš kapitál je spojený s rizikom

 
 
xtb logo

ETF

Akcie
Forex

Indexy

Komodity
Kryptomeny

Slovensky

Česky

xStation

0 €

(vhodné

400 €)

Webináre
Mentoring
Ebooks
Podcasty
Sprievodca tradingom

FCA
CySEC
IFSC
KNF


TOP broker na Slovensku

poskytuje
 
 

* Váš kapitál je spojený s rizikom

 
 

* Investičné pákové nástroje a CFD kontrakty sú spojené s vysokou mierou rizika straty vášho kapitálu. U týchto poskytovateľov dochádza k finančným stratám pri CFD obchodovaní v 60-81% prípadoch. Odporúčame Vám, aby ste dôkladne zvážili, či chápete mieru rizika a ako CFD kontrakty fungujú. Dôkladne si zvážte či je miera rizika spojená s finančnými stratami pre vás prijateľná.

X-Trade Brokers (XTB)

XTB broker svojimi skúsenosťami, hodnotami, službami a oceneniami patrí medzi najväčších a najlepších medzinárodných brokerov na svete. Spoločnosť X-Trade Brokers vznikla v roku 2002, ako prvý forexový broker v Poľskej Varšave. Od roku 2002 až dodnes, získal XTB broker mnoho ocenení, stal sa regulovaným, bezpečným a rešpektovaným brokerom. Služby tohto brokera môžu využívať klienti vo viac ako 13 krajinách na svete. V roku 2007, XTB broker otvoril svoju prvú zahraničnú pobočku pre klientov v Českej republike a o rok neskôr dokonca aj na Slovensku. Služby XTB brokera využilo už viac ako pol milióna klientov z celého sveta a tento počet neustále rastie. Dôveryhodnosť brokera podčiarkujú najväčšie medzinárodné kontrolné úrady na svete ako FCA, CySEC, KNF a IFSC, ktoré vykonávajú dohľad nad investíciami zákazníkov XTB. U tohto brokera nájdu investori a obchodníci výbornú zákaznícku podporu 24 hodín 5 dní v týždni a množstvo vzdelávacích materiálov, ktoré sú voľne dostupné. Medzinárodným ambasádorom značky XTB brokera sa stal charizmatický a rešpektovaný futbalový tréner Jose Mourinho.

xtb logo brokera
 • Rok založenia brokera » 2002
 • Obchodná platforma » xStation
 • Oficiálna stránka » XTB
xtb web stránka laptop

Prečo investovať v XTB?

 • medzinárodne uznávaný a kvalitný broker
 • najväčší broker pre forex a CFD obchodovanie
 • profesionálna obchodná platforma xStation
 • regulovaný broker Národnou Bankou Slovenska
 • dohľad najväčších svetových kontrolných orgánov na svete – FCA, CySEC, KNF, IFSC
 • finančný kapitál XTB chránený Fondom ochrany vkladov a uložený v Slovenskej republike
 • komplexné vzdelávacie kurzy a školenia (webináre, mentoring, sprievodca tradingom, online ebooks a podcasty)
 • možnosť obchodovať a investovať forex, akcie, indexy, komodity, ETF a kryptomeny
 • ponuka viac ako 5 400 finančných inštrumentov
 • denné analýzy finančného trhu
 • možnosť obchodovať kryptomeny NONSTOP 24/7
 • dostupnosť obchodovania ETF, ale aj reálne akcie na burze
 • množstvo získaných prestížnych ocenení:
 1. Najlepší zákaznícky servis 2021
 2. Najlepší Poľský Forex Broker 2019
 3. Najlepší NDD Forex Broker 2021
 4. Najlepšia aplikácia pre investovanie 20192020
 5. Broker roka – víťaz prestížnej českej ankety

EXTRA výhoda XTB

výhoda XTB broker mobil
 • TOP broker na Slovensku
 • profesionálna zákaznícka podpora v slovenskom jazyku 24 hodín v pracovné dni od pondelka do piatku
 • bezplatný XTB demo účet
 • profesionálna obchodná platforma xStation v slovenskom jazyku
 • možnosť obchodovať a investovať na všetkých zariadeniach (desktop, tablet, mobil, smart iWatch)

Hodnotenie brokera XTB

hodnotenie brokera XTB monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

93%

HODNOTENIE BROKERA » 93,00%

X-Trade Brokers (XTB)

XTB broker svojimi skúsenosťami, hodnotami, službami a oceneniami patrí medzi najväčších a najlepších medzinárodných brokerov na svete. Spoločnosť X-Trade Brokers vznikla v roku 2002, ako prvý forexový broker v Poľskej Varšave. Od roku 2002 až dodnes, získal XTB broker mnoho ocenení, stal sa regulovaným, bezpečným a rešpektovaným brokerom. Služby tohto brokera môžu využívať klienti vo viac ako 13 krajinách na svete. V roku 2007, XTB broker otvoril svoju prvú zahraničnú pobočku pre klientov v Českej republike a o rok neskôr dokonca aj na Slovensku. Služby XTB brokera využilo už viac ako pol milióna klientov z celého sveta a tento počet neustále rastie. Dôveryhodnosť brokera podčiarkujú najväčšie medzinárodné kontrolné úrady na svete ako FCA, CySEC, KNF a IFSC, ktoré vykonávajú dohľad nad investíciami zákazníkov XTB. U tohto brokera nájdu investori a obchodníci výbornú zákaznícku podporu 24 hodín 5 dní v týždni a množstvo vzdelávacích materiálov, ktoré sú voľne dostupné. Medzinárodným ambasádorom značky XTB brokera sa stal charizmatický a rešpektovaný futbalový tréner Jose Mourinho.

xtb logo brokera
 • Rok založenia brokera » 2002
 • Obchodná platforma » xStation
 • Oficiálna stránka » XTB
xtb web stránka laptop

Prečo investovať v XTB?

 • medzinárodne uznávaný a kvalitný broker
 • najväčší broker pre forex a CFD obchodovanie
 • profesionálna obchodná platforma xStation
 • regulovaný broker Národnou Bankou Slovenska
 • dohľad najväčších svetových kontrolných orgánov na svete – FCA, CySEC, KNF, IFSC
 • finančný kapitál XTB chránený Fondom ochrany vkladov a uložený v Slovenskej republike
 • komplexné vzdelávacie kurzy a školenia (webináre, mentoring, sprievodca tradingom, online ebooks a podcasty)
 • možnosť obchodovať a investovať forex, akcie, indexy, komodity, ETF a kryptomeny
 • ponuka viac ako 5 400 finančných inštrumentov
 • denné analýzy finančného trhu
 • možnosť obchodovať kryptomeny NONSTOP 24/7
 • dostupnosť obchodovania ETF, ale aj reálne akcie na burze
 • množstvo získaných prestížnych ocenení:
 1. Najlepší zákaznícky servis 2021
 2. Najlepší Poľský Forex Broker 2019
 3. Najlepší NDD Forex Broker 2021
 4. Najlepšia aplikácia pre investovanie 2019 a 2020
 5. Broker roka – víťaz prestížnej českej ankety

EXTRA výhoda XTB

výhoda XTB broker mobil
 • TOP broker na Slovensku
 • profesionálna zákaznícka podpora v slovenskom jazyku 24 hodín v pracovné dni od pondelka do piatku
 • bezplatný XTB demo účet
 • profesionálna obchodná platforma xStation v slovenskom jazyku
 • možnosť obchodovať a investovať na všetkých zariadeniach (desktop, tablet, mobil, smart iWatch)

Hodnotenie brokera XTB

hodnotenie brokera XTB monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

93%

HODNOTENIE BROKERA » 93,00%

RoboMarkets

RoboMarkets patrí medzi jedného z najrýchlejšie rastúcich brokerov na Európskom kontinente. Broker začal svoju činnosť v roku 2012 a v roku 2013 získal licenciu európskeho brokera. Broker je regulovaný Cyperskou komisiou pre cenné papiere a burzu – CySEC, čo mu pomohlo stať sa spoľahlivým partnerom mnohých úspešných investorov a obchodníkov na burze. Rýchly rastúci trend spoločnosti je spojený s poskytovaním svojich profesionálnych služieb pre firemných a maloobchodných klientov z celej Európy. RoboMarkets je považovaný za multi-asset brokera, čo znamená, že poskytuje prístup k viacerým finančným trhom s viac ako 12 000 obchodných inštrumentov, medzi ktoré patria akcie, indexy, ETF, kryptomeny, komodity, ale aj Forex obchodovanie menových párov. Služby brokera RoboMarkets už využíva viac ako 200 000 aktívnych obchodných účtov. Možnosť viesť obchodný účet v 6 rôznych menách (USD, EUR, GOLD, CHF, GBP a CZK). Klient si môže vybrať jednu z profesionálnych obchodných platforiem MetaTrader 4, MetaTrader 5 alebo R Trader. Spokojnosť klientov RoboMarkets je aj vďaka zákazníckej podpore, ktorá je pre zákazníkov dostupná 24/7. Členstvo brokera v ICF zabezpečuje plnenie a kompenzáciu vkladu až do výšky 20 000 €. RoboMarkets je oficiálnym partnerom BMW M Motosport.

RoboMarkets logo brokera
 • Rok založenia brokera » 2012
 • Obchodná platforma » MT4, MT5, R Trader
 • Oficiálna stránka » RoboMarkets
RoboMarkets web stránka laptop

Prečo obchodovať s RoboMarkets?

 • obľúbený rýchlo rastúci európsky broker
 • možnosť výberu z 3 moderných obchodných platforiem – MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader
 • kopírovanie populárnych investorov (CopyFX; RAMM)
 • broker regulovaný Cyperskou inštitúciou CySEC
 • možnosť obchodovať až 8 druhov aktív prostredníctvom CFD kontraktov
 • dostupnosť vzdelávacích materiálov prostredníctvom webinárov
 • široká škála pre vklad a výber finančných prostriedkov (20 platobných systémov)
 • možnosť investovať do ETF a fyzických akcií významných amerických spoločností
 • ocenenia získane brokerom RoboMarkets:
 1. Najlepší Retailový Broker 2021
 2. Najlepšia mobilná trading platforma 2021
 3. Najdôveryhodnejší broker v Európe 2021

EXTRA výhoda RoboMarkets

výhoda RoboMarkets broker mobil
 • možnosť investovať a obchodovať s reálnymi akciami významných amerických spoločností
 • možnosť viesť obchodný účet v mene – zlato (GOLD)
 • nástroj na tvorbu AOS zdarma
 • aktívna zákaznícka podpora 24/7 v českom jazyku
 • dostupný Live Chat brokera
 • dostupný demo účet (na obdobie 90 dní)

Hodnotenie brokera RoboMarkets

hodnotenie brokera RoboMarkets monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

88%

HODNOTENIE BROKERA » 88,00%

RoboMarkets

RoboMarkets patrí medzi jedného z najrýchlejšie rastúcich brokerov na Európskom kontinente. Broker začal svoju činnosť v roku 2012 a v roku 2013 získal licenciu európskeho brokera. Broker je regulovaný Cyperskou komisiou pre cenné papiere a burzu – CySEC, čo mu pomohlo stať sa spoľahlivým partnerom mnohých úspešných investorov a obchodníkov na burze. Rýchly rastúci trend spoločnosti je spojený s poskytovaním svojich profesionálnych služieb pre firemných a maloobchodných klientov z celej Európy. RoboMarkets je považovaný za multi-asset brokera, čo znamená, že poskytuje prístup k viacerým finančným trhom s viac ako 12 000 obchodných inštrumentov, medzi ktoré patria akcie, indexy, ETF, kryptomeny, komodity, ale aj Forex obchodovanie menových párov. Služby brokera RoboMarkets už využíva viac ako 200 000 aktívnych obchodných účtov. Možnosť viesť obchodný účet v 6 rôznych menách (USD, EUR, GOLD, CHF, GBP a CZK). Klient si môže vybrať jednu z profesionálnych obchodných platforiem MetaTrader 4, MetaTrader 5 alebo R Trader. Spokojnosť klientov RoboMarkets je aj vďaka zákazníckej podpore, ktorá je pre zákazníkov dostupná 24/7. Členstvo brokera v ICF zabezpečuje plnenie a kompenzáciu vkladu až do výšky 20 000 €. RoboMarkets je oficiálnym partnerom BMW M Motosport.

RoboMarkets logo brokera
 • Rok založenia brokera » 2012
 • Obchodná platforma » MT4, MT5, R Trader
 • Oficiálna stránka » RoboMarkets
RoboMarkets web stránka laptop

Prečo obchodovať s RoboMarkets?

 • obľúbený rýchlo rastúci európsky broker
 • možnosť výberu z 3 moderných obchodných platforiem – MetaTrader 4, MetaTrader 5, R Trader
 • kopírovanie populárnych investorov (CopyFX; RAMM)
 • broker regulovaný Cyperskou inštitúciou CySEC
 • možnosť obchodovať až 8 druhov aktív prostredníctvom CFD kontraktov
 • dostupnosť vzdelávacích materiálov prostredníctvom webinárov
 • široká škála pre vklad a výber finančných prostriedkov (20 platobných systémov)
 • možnosť investovať do ETF a fyzických akcií významných amerických spoločností
 • ocenenia získane brokerom RoboMarkets:
 1. Najlepší Retailový Broker 2021
 2. Najlepšia mobilná trading platforma 2021
 3. Najdôveryhodnejší broker v Európe 2021

EXTRA výhoda RoboMarkets

výhoda RoboMarkets broker mobil
 • možnosť investovať a obchodovať s reálnymi akciami významných amerických spoločností
 • možnosť viesť obchodný účet v mene – zlato (GOLD)
 • nástroj na tvorbu AOS zdarma
 • aktívna zákaznícka podpora 24/7 v českom jazyku
 • dostupný Live Chat brokera
 • dostupný demo účet (na obdobie 90 dní)

Hodnotenie brokera RoboMarkets

hodnotenie brokera RoboMarkets monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

88%

HODNOTENIE BROKERA » 88,00%

Investičná spoločnosť eToro

eToro je svetová brokerská spoločnosť založená v roku 2007 troma podnikateľmi – Ronen Assia, Yoni Assia a David Ring. Ich poslaním bolo sprístupniť obchodovanie komukoľvek a kdekoľvek. eToro operuje vo viac ako 140 krajinách na svete a má milióny registrovaných používateľov. Sídlo spoločnosti je v Izraeli, no svoje pobočky má registrované aj na Cypre, Anglicku, Amerike či Austrálii. eToro patrí medzi regulovaných brokerov medzinárodnými inštitúciami, ktoré z neho robia bezpečného a dôveryhodného brokera na svete. eToro patrí medzi najväčších a najpopulárnejších brokerov pre sociálne obchodovanie a investovanie a poskytuje klientom možnosť kopírovať úspešných investorov z celého sveta. Broker poskytuje svojim klientom a zákazníkom unikátnu eToro platformu, ktorá je dostupná na celom svete. Platforma sa vyznačuje jednoduchým a intuitívnym ovládaním a je jednoznačne najlepšia možnosť pre začínajúcich obchodníkov, no zároveň obsahuje aj pokročilé funkcie platformy pre profesionálov, ktoré sú vhodné aj pre pokročilý trading na burze. eToro platforma poskytuje obchodníkom a investorom prístup k viac ako 2 000 finančným inštrumentom ako sú cenné papiere, devízy, komodity, kryptomeny či ETF a indexy. eToro patrí medzi 5 najlepších brokerov na celom svete. Spoločnosť eToro umožňuje svojim klientom využívať dve unikátne služby – Copy Trader™ a Copy Portfolios. Obchodník má teda možnosť kopírovať populárnych a úspešných obchodníkov, alebo celé ich portfólio, ktoré je verejne dostupné v eToro platform. Klient si tak môže vybrať podľa svojho obľúbeného obchodného inštrumentu – Forex, akcie, ETF, indexy, komodity či najmladší finančný inštrument kryptomeny (napríklad Bitcoin či Ethereum).

eToro logo brokera
 • Rok založenia brokera » 2007
 • Obchodná platforma » eToro platform
 • Oficiálna stránka » eToro
eToro web stránka laptop

Prečo investovať a obchodovať v eToro?

 • široká ponuka finančných inštrumentov pre obchodovanie a investovanie od akcií až po kryptomeny (6 typov inštrumentov)
 • od roku 2014 možnosť obchodovať najmladší finančný inštrument – kryptomeny
 • možnosť obchodovať a investovať do populárnych ETF fondov a reálnych akcií svetových spoločností
 • bezplatné poistenie obchodného účtu až do výšky 1 000 000 EUR / GBP / AUD
 • nízke poplatky a provízie pre brokera
 • komplexné a unikátne sociálne obchodovanie (komunikácia s ostatnými investormi a možnosť inšpirovať sa do čoho investovať finančný kapitál)
 • STP technológia a No Dealing Desk
 • služba Copy Trader umožňujúca kopírovať obchody talentovaných, skúsených a profesionálnych investorov
 • top online broker regulovaný inštitúciami ASIC, FCA, CySEC, GFSC, FinCen a FINRA
 • investície klientov, vložené do eToro obchodného účtu, sú chránené v prípade bankrotu na samostatne oddelenom účte
 • vysoký štandard kybernetickej bezpečnosti osobných informácií
 • široká škála vzdelávania pre investorov a obchodníkov (školenia a kurzy pre začiatočníkov a pokročilých)
 • žiadne poplatky za správu obchodného účtu

EXTRA výhoda eToro

výhoda eToro broker mobil
 • eToro platform dostupná v českom jazyku
 • platforma eToro vhodná pre investorov začiatočníkov
 • eToro demo účet, ktorý je aktívny na neobmedzené obdobie
 • komplexná forma vzdelávania vo forme webinárov, podcastov ako aj sprievodca tradingom
 • nízky minimálny vklad 100 €
 • 0% provízie a poplatky pre obchodovanie cenných papierov a ETF
 • možnosť kopírovať úspešných investorov a obchodníkov z celého sveta (kopírovanie jednotlivých obchodov alebo ich celého portfólia obchodných inštrumentov – Copy Portfolios)

Hodnotenie brokera eToro

hodnotenie brokera eToro monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

97%

HODNOTENIE BROKERA » 97,00%

Investičná spoločnosť eToro

eToro je svetová brokerská spoločnosť založená v roku 2007 troma podnikateľmi – Ronen Assia, Yoni Assia a David Ring. Ich poslaním bolo sprístupniť obchodovanie komukoľvek a kdekoľvek. eToro operuje vo viac ako 140 krajinách na svete a má milióny registrovaných používateľov. Sídlo spoločnosti je v Izraeli, no svoje pobočky má registrované aj na Cypre, Anglicku, Amerike či Austrálii. eToro patrí medzi regulovaných brokerov medzinárodnými inštitúciami, ktoré z neho robia bezpečného a dôveryhodného brokera na svete. eToro patrí medzi najväčších a najpopulárnejších brokerov pre sociálne obchodovanie a investovanie a poskytuje klientom možnosť kopírovať úspešných investorov z celého sveta. Broker poskytuje svojim klientom a zákazníkom unikátnu eToro platformu, ktorá je dostupná na celom svete. Platforma sa vyznačuje jednoduchým a intuitívnym ovládaním a je jednoznačne najlepšia možnosť pre začínajúcich obchodníkov, no zároveň obsahuje aj pokročilé funkcie platformy pre profesionálov, ktoré sú vhodné aj pre pokročilý trading na burze. eToro platforma poskytuje obchodníkom a investorom prístup k viac ako 2 000 finančným inštrumentom ako sú cenné papiere, devízy, komodity, kryptomeny či ETF a indexy. eToro patrí medzi 5 najlepších brokerov na celom svete. Spoločnosť eToro umožňuje svojim klientom využívať dve unikátne služby – Copy Trader™ a Copy Portfolios. Obchodník má teda možnosť kopírovať populárnych a úspešných obchodníkov, alebo celé ich portfólio, ktoré je verejne dostupné v eToro platform. Klient si tak môže vybrať podľa svojho obľúbeného obchodného inštrumentu – Forex, akcie, ETF, indexy, komodity či najmladší finančný inštrument kryptomeny (napríklad Bitcoin či Ethereum).

eToro logo brokera
 • Rok založenia brokera » 2007
 • Obchodná platforma » eToro platform
 • Oficiálna stránka » eToro
eToro web stránka laptop

Prečo investovať a obchodovať v eToro?

 • široká ponuka finančných inštrumentov pre obchodovanie a investovanie od akcií až po kryptomeny (6 typov inštrumentov)
 • od roku 2014 možnosť obchodovať najmladší finančný inštrument – kryptomeny
 • možnosť obchodovať a investovať do populárnych ETF fondov a reálnych akcií svetových spoločností
 • bezplatné poistenie obchodného účtu až do výšky 1 000 000 EUR / GBP / AUD
 • nízke poplatky a provízie pre brokera
 • komplexné a unikátne sociálne obchodovanie (komunikácia s ostatnými investormi a možnosť inšpirovať sa do čoho investovať finančný kapitál)
 • STP technológia a No Dealing Desk
 • služba Copy Trader umožňujúca kopírovať obchody talentovaných, skúsených a profesionálnych investorov
 • top online broker regulovaný inštitúciami ASIC, FCA, CySEC, GFSC, FinCen a FINRA
 • investície klientov, vložené do eToro obchodného účtu, sú chránené v prípade bankrotu na samostatne oddelenom účte
 • vysoký štandard kybernetickej bezpečnosti osobných informácií
 • široká škála vzdelávania pre investorov a obchodníkov (školenia a kurzy pre začiatočníkov a pokročilých)
 • žiadne poplatky za správu obchodného účtu

EXTRA výhoda eToro

výhoda eToro broker mobil
 • eToro platform dostupná v českom jazyku
 • platforma eToro vhodná pre investorov začiatočníkov
 • eToro demo účet, ktorý je aktívny na neobmedzené obdobie
 • komplexná forma vzdelávania vo forme webinárov, podcastov ako aj sprievodca tradingom
 • nízky minimálny vklad 100 €
 • 0% provízie a poplatky pre obchodovanie cenných papierov a ETF
 • možnosť kopírovať úspešných investorov a obchodníkov z celého sveta (kopírovanie jednotlivých obchodov alebo ich celého portfólia obchodných inštrumentov – Copy Portfolios)

Hodnotenie brokera eToro

hodnotenie brokera eToro monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

97%

HODNOTENIE BROKERA » 97,00%

Pepperstone

Pepperstone broker je spoločnosť, ktorá bola založená tímom skúsených traderov v roku 2010, ktorí neboli spokojní s kvalitou služieb poskytovaných inými brokermi. Ich spoločným cieľom bolo zlepšiť svet online obchodovania na burze. Spoločnosť sídli v Austrálii a svoje služby rozšírila aj do Ázie či Európy. Pepperstone brokera teda môžeme považovať za medzinárodnú inštitúciu, ktorá poskytuje svojim klientom možnosť obchodovať a investovať na svetových finančých trhoch množstvo obchodných inštrumentov. Pepperstone sa za relatívne krátky časový úsek veľmi rýchlo rozrástol a teraz je jedným z najväčších MetaTrader brokerov na svete. Broker Pepperstone je regulovaný medzinárodne uznávanými inštitúciami, ASIC, CySEC, DFSA, BAFIN, CMA a FCA, ktoré dohliadajú na jeho brokerskú činnosť a transparentnosť. Tieto inštitúciu sú garantom pre bezpečné investovanie na finančných trhoch prostredníctvom brokera Pepperstone. So svojimi pobočkami na Cypre, v Londýne, v nemeckom Düsseldorfe, Melbourne, Dubaji, Thajsku či Keni, poskytujú svojim klientom najlepšiu kvalitu finančných produktov, nízke spready a poplatky, ako aj pro-zákaznícky servis pre obchodníkov a investorov na celom svete. Investori a obchodníci majú možnosť alokovať svoje finančné prostriedky na forexe, do akcií, indexov, komodít či kryptomien prostredníctvom jednej z obchodných platforiem MetaTrader 4, MetaTrader5 alebo cTrader. Pepperstone sa snaží prostredníctvom svojej vzdelávacej platformy pomôcť aj začínajúcim obchodníkom a investorom. K dispozícií sú rôzne webináre či sprievodca tradingom. Pepperstone broker sa môže pochváliť s viac ako 300 000 obchodníkmi, ktorí dôverujú tomuto medzinárodnému brokerovi. Vklady klientov sú chránené a vedené na samostatnom účte. ECN technológia zabezpečuje nízke poplatky a spready. Pepperstone ponúka viac ako 70 menových párov a medzi finančnými inštrumentami nájdete tiež všetky populárne kryptomeny (Bitcoin, Ethereum, Ripple), komodity (zlato, striebro a ropa) či najznámejší nemecký index DAX.

Pepperstone logo - porovnanie brokerov
 • Rok založenia brokera » 2010
 • Obchodná platforma » MT4, MT5, cTrader
 • Oficiálna stránka » Pepperstone
Pepperstone web stránka laptop

Prečo si vybrať Pepperstone?

 • popredný austrálsky broker regulovaný Financial Conduct Authority (FCA) a Australian Securities & Investments Commission (ASIC) úradmi
 • dostupnosť 1200+ obchodných inštrumentov na obchodných platformách
 • rýchlosť vykonávania objednávok v priemere 30 milisekúnd
 • zákaznícka podpora 24 hodín v pracovné dni
 • nízke spready a poplatky
 • ECN technológia a server NY4 – New York umožňuje priamy prístup na svetové burzy
 • profesionálne obchodné platformy pre obchodovanie na burze – cTrader, MetaTrader 4 a MetaTrader 5
 • možnosť pripojiť sa na unikátnu službu TradingView, ktorá poskytuje prístup k pokročilým nástrojom a grafom a zároveň umožňuje komunikáciu s viac ako 30 miliónmi obchodníkov prostredníctvom nového pripojenia cTrader
 • denné analýzy prostredníctvom programu Daily Fix
 • možnosť aktívneho vzdelávania pomocou voľne dostupných zdrojov a vzdelávacích materiálov (video tutoriály, webináre, trading sprievodca)
 • vklady obchodníkov oddelené a bezpečne uložené v najväčšej banke na svete Barclays
 • ak klient získa status Profesionála dostáva automaticky možnosť finančnej páky až 1:500
 • prístup k obchodovaniu akcií, indexov, komodít a Forex obchodovanie
 • možnosť vyskúšať obchodné stratégie na bezplatnom demo účte (1 mesiac)

EXTRA výhoda Pepperstone

výhoda Pepperstone broker mobil
 • zákaznícka podpora pre obchodníkov a investorov 24 hodín 5 dni v týždni
 • možnosť obchodovať mikroloty (0.01 lot)
 • rýchla realizácia obchodných príkazov prostredníctvom EDGE technológie
 • dostupnosť najvyššieho počtu menových párov na Forexe (až 70 menových párov)
 • prémiové služby ak sa stanete VIP členom

Hodnotenie brokera Pepperstone

hodnotenie brokera Pepperstone monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

83%

HODNOTENIE BROKERA » 83,00%

Pepperstone

Pepperstone broker je spoločnosť, ktorá bola založená tímom skúsených traderov v roku 2010, ktorí neboli spokojní s kvalitou služieb poskytovaných inými brokermi. Ich spoločným cieľom bolo zlepšiť svet online obchodovania na burze. Spoločnosť sídli v Austrálii a svoje služby rozšírila aj do Ázie či Európy. Pepperstone brokera teda môžeme považovať za medzinárodnú inštitúciu, ktorá poskytuje svojim klientom možnosť obchodovať a investovať na svetových finančých trhoch množstvo obchodných inštrumentov. Pepperstone sa za relatívne krátky časový úsek veľmi rýchlo rozrástol a teraz je jedným z najväčších MetaTrader brokerov na svete. Broker Pepperstone je regulovaný medzinárodne uznávanými inštitúciami, ASIC, CySEC, DFSA, BAFIN, CMA a FCA, ktoré dohliadajú na jeho brokerskú činnosť a transparentnosť. Tieto inštitúciu sú garantom pre bezpečné investovanie na finančných trhoch prostredníctvom brokera Pepperstone. So svojimi pobočkami na Cypre, v Londýne, v nemeckom Düsseldorfe, Melbourne, Dubaji, Thajsku či Keni, poskytujú svojim klientom najlepšiu kvalitu finančných produktov, nízke spready a poplatky, ako aj pro-zákaznícky servis pre obchodníkov a investorov na celom svete. Investori a obchodníci majú možnosť alokovať svoje finančné prostriedky na forexe, do akcií, indexov, komodít či kryptomien prostredníctvom jednej z obchodných platforiem MetaTrader 4, MetaTrader5 alebo cTrader. Pepperstone sa snaží prostredníctvom svojej vzdelávacej platformy pomôcť aj začínajúcim obchodníkom a investorom. K dispozícií sú rôzne webináre či sprievodca tradingom. Pepperstone broker sa môže pochváliť s viac ako 300 000 obchodníkmi, ktorí dôverujú tomuto medzinárodnému brokerovi. Vklady klientov sú chránené a vedené na samostatnom účte. ECN technológia zabezpečuje nízke poplatky a spready. Pepperstone ponúka viac ako 70 menových párov a medzi finančnými inštrumentami nájdete tiež všetky populárne kryptomeny (Bitcoin, Ethereum, Ripple), komodity (zlato, striebro a ropa) či najznámejší nemecký index DAX.

Pepperstone logo - porovnanie brokerov
 • Rok založenia brokera » 2010
 • Obchodná platforma » MT4, MT5, cTrader
 • Oficiálna stránka » Pepperstone
Pepperstone web stránka laptop

Prečo si vybrať Pepperstone?

 • popredný austrálsky broker regulovaný Financial Conduct Authority (FCA) a Australian Securities & Investments Commission (ASIC) úradmi
 • dostupnosť 1200+ obchodných inštrumentov na obchodných platformách
 • rýchlosť vykonávania objednávok v priemere 30 milisekúnd
 • zákaznícka podpora 24 hodín v pracovné dni
 • nízke spready a poplatky
 • ECN technológia a server NY4 – New York umožňuje priamy prístup na svetové burzy
 • profesionálne obchodné platformy pre obchodovanie na burze – cTrader, MetaTrader 4 a MetaTrader 5
 • možnosť pripojiť sa na unikátnu službu TradingView, ktorá poskytuje prístup k pokročilým nástrojom a grafom a zároveň umožňuje komunikáciu s viac ako 30 miliónmi obchodníkov prostredníctvom nového pripojenia cTrader
 • denné analýzy prostredníctvom programu Daily Fix
 • možnosť aktívneho vzdelávania pomocou voľne dostupných zdrojov a vzdelávacích materiálov (video tutoriály, webináre, trading sprievodca)
 • vklady obchodníkov oddelené a bezpečne uložené v najväčšej banke na svete Barclays
 • ak klient získa status Profesionála dostáva automaticky možnosť finančnej páky až 1:500
 • prístup k obchodovaniu akcií, indexov, komodít a Forex obchodovanie
 • možnosť vyskúšať obchodné stratégie na bezplatnom demo účte (1 mesiac)

EXTRA výhoda Pepperstone

výhoda Pepperstone broker mobil
 • zákaznícka podpora pre obchodníkov a investorov 24 hodín 5 dni v týždni
 • možnosť obchodovať mikroloty (0.01 lot)
 • rýchla realizácia obchodných príkazov prostredníctvom EDGE technológie
 • dostupnosť najvyššieho počtu menových párov na Forexe (až 70 menových párov)
 • prémiové služby ak sa stanete VIP členom

Hodnotenie brokera Pepperstone

hodnotenie brokera Pepperstone monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

83%

HODNOTENIE BROKERA » 83,00%

Saxo Bank

Saxo Bank je najznámejšia dánska investičná banka, ktorá sa môže pýšiť možnosťou obchodovať viac ako 40 000 finančných inštrumentov na burze. Saxo Bank bola založená v roku 1992 a umožňuje obchodovať a investovať na burze prostredníctvom profesionálnych obchodných platforiem SaxoTrader GO a SaxoTrader PRO. Banková spoločnosť je regulovaná niekoľkými finančnými inštitúciami FSA, FCA a ČNB. Profesionálni obchodníci si pochvaľujú výbornú kvalitu zákazníckeho servisu, ktorý je dostupný aj v slovenskom jazyku a je dostupná 24 hodín denne v pracovné dni. Saxo Bank sa môže pochváliť s viac ako 810 000 klientami na celom svete, vykonáva viac ako 188 000 obchodov denne a má už viac ako 25+ rokov skúseností s obchodovaním a investovaním na burze. Vklady klientov sú uložené na oddelenom účte a sú chránené aj kompenzačným systémom finančných služieb. Saxo Bank umožňuje investovať a obchodovať do viacerých finančných inštrumentov ako kryptomeny, forex, CFD, futures, komodity, akcie, ETF fondy a iné. Dostupnosť vzdelávacieho programu vo forme online webinárov.

Saxo Bank logo brokera
 • Rok založenia brokera » 1992
 • Obchodná platforma » SaxoTrader GO/PRO
 • Oficiálna stránka » Saxo Bank
Saxo Bank web stránka laptop

Prečo broker Saxo Bank?

 • bezpečný online broker regulovaný FSA, FCA, MAS a ČNB
 • moderné obchodné platformy SaxoTrader GO a SaxoTrader PRO pre obchodníkov a investorov
 • možnosť obchodovať na burze opcie a futures kontrakty
 • zákaznícka podpora aj v slovenčine, ktorá je dostupná 24 hodín v pracovné dni
 • možnosť získať prémiové balíky s najlepšími cenami ak ste VIP alebo Platinum člen
 • ak ste členom Danish Guarantee Fund možnosť poistenia finančných vkladov do výšky 100 000 €
 • profesionálna služba SaxoSelect pre investovanie do širokej škály investičných a obchodných stratégií
 • možnosť výberu 3 typov účtov – classic, platinum a VIP

EXTRA výhoda Saxo Bank

výhoda Saxo Bank broker mobil
 • dostupný demo účet
 • vysoký štandard zákazníckej podpory
 • slovenský a český zákaznícky servis
 • možnosť obchodovať opcie, dlhopisy
 • VIP členstvo pre obchodníkov

Hodnotenie brokera Saxo Bank

hodnotenie brokera Saxo Bank monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

88%

HODNOTENIE BROKERA » 88,00%

Saxo Bank

Saxo Bank je najznámejšia dánska investičná banka, ktorá sa môže pýšiť možnosťou obchodovať viac ako 40 000 finančných inštrumentov na burze. Saxo Bank bola založená v roku 1992 a umožňuje obchodovať a investovať na burze prostredníctvom profesionálnych obchodných platforiem SaxoTrader GO a SaxoTrader PRO. Banková spoločnosť je regulovaná niekoľkými finančnými inštitúciami FSA, FCA a ČNB. Profesionálni obchodníci si pochvaľujú výbornú kvalitu zákazníckeho servisu, ktorý je dostupný aj v slovenskom jazyku a je dostupná 24 hodín denne v pracovné dni. Saxo Bank sa môže pochváliť s viac ako 810 000 klientami na celom svete, vykonáva viac ako 188 000 obchodov denne a má už viac ako 25+ rokov skúseností s obchodovaním a investovaním na burze. Vklady klientov sú uložené na oddelenom účte a sú chránené aj kompenzačným systémom finančných služieb. Saxo Bank umožňuje investovať a obchodovať do viacerých finančných inštrumentov ako kryptomeny, forex, CFD, futures, komodity, akcie, ETF fondy a iné. Dostupnosť vzdelávacieho programu vo forme online webinárov.

Saxo Bank logo brokera
 • Rok založenia brokera » 1992
 • Obchodná platforma » SaxoTrader GO/PRO
 • Oficiálna stránka » Saxo Bank
Saxo Bank web stránka laptop

Prečo broker Saxo Bank?

 • bezpečný online broker regulovaný FSA, FCA, MAS a ČNB
 • moderné obchodné platformy SaxoTrader GO a SaxoTrader PRO pre obchodníkov a investorov
 • možnosť obchodovať na burze opcie a futures kontrakty
 • zákaznícka podpora aj v slovenčine, ktorá je dostupná 24 hodín v pracovné dni
 • možnosť získať prémiové balíky s najlepšími cenami ak ste VIP alebo Platinum člen
 • ak ste členom Danish Guarantee Fund možnosť poistenia finančných vkladov do výšky 100 000 €
 • profesionálna služba SaxoSelect pre investovanie do širokej škály investičných a obchodných stratégií
 • možnosť výberu 3 typov účtov – classic, platinum a VIP

EXTRA výhoda Saxo Bank

výhoda Saxo Bank broker mobil
 • dostupný demo účet
 • vysoký štandard zákazníckej podpory
 • slovenský a český zákaznícky servis
 • možnosť obchodovať opcie, dlhopisy
 • VIP členstvo pre obchodníkov

Hodnotenie brokera Saxo Bank

hodnotenie brokera Saxo Bank monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

88%

HODNOTENIE BROKERA » 88,00%

Lynx Broker

Lynx Broker je online akciový a forex broker, ktorý bol založený v roku 2006 v Holandsku a sídli v Amsterdame. Lynx založili dvaja investori J. Kramer a R. Groen pretože neboli spokojný a nevedeli si vybrať dobrého brokera pre investovanie a obchodovanie do akcií podľa ich požiadaviek. Lynx Broker momentálne operuje okrem Slovenska v ďalších 9 krajinách – Nemecko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Poľsko, Fínsko, Rakúsko, Švajčiarsko a Česká republika. Služby Lynx Broker využíva viac ako 60 000 investorov z celého sveta, ktorý majú možnosť vykonávať dlhodobé investície alebo krátkodobé obchodovanie do akcií, indexov, ETF, komodity, forex či opcie a futures prostredníctvom profesionálnych obchodných platformách LYNX Trading – Trader alebo Workstation. Lynx Broker poskytuje služby aj pre inštitucionálnych klientov a veľké spoločnosti ako sú investičné banky. Broker Lynx je regulovaný najmä holandským regulátorom cenných papierov AFM, a nemeckú pobočku reguluje BaFin. Lynx svojim klientom ponúka aj možnosť vzdelávania prostredníctvom online webinárov, podcastov ale aj unikátnej formy Cesta Tradera, ktorá poskytuje detailný pohľad obchodníka a jeho cestu za obchodovaním a investovaním na finančných trhoch.

Lynx logo brokera
 • Rok založenia brokera » 2006
 • Obchodná platforma » Lynx Basic/Workstation
 • Oficiálna stránka » Lynx Broker
Lynx web stránka laptop

Prečo obchodovanie v Lynx?

 • moderné obchodné platformy pre exekúciu objednávok – Lynx Basic a Lynx Workstation
 • možnosť obchodovať okrem tradičných finančných inštrumentov (ETF, forex, akcie, indexy, komodity) aj dlhopisy a opcie
 • zákaznícka podpora v slovenskom, ale aj českom jazyku v pracovné dni od 8-18 hod
 • dostupnosť založenia demo účtu (podmienka je mať aktívny reálny obchodný účet)
 • regulovaný medzinárodný broker (dohľad v ČR vykonáva Česká národná banka)
 • Lynx poskytuje možnosť vzdelávania pre začínajúcich a pokročilých obchodníkov a investorov
 • traderi oceňujú možnosť obchodovať opcie a futures kontrakty

EXTRA výhoda Lynx Broker

výhoda Lynx broker mobil
 • unikátne vzdelávanie – Cesta Tradera
 • obchodné platformy Lynx Basic a Lynx Workstation v slovenskom a českom jazyku
 • podpora investičných špecialistov

Hodnotenie brokera Lynx

hodnotenie brokera Lynx monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

89%

HODNOTENIE BROKERA » 89,00%

RECENZIU PRIPRAVUJEME

* Pre demo účet je potrebné mať aktivovaný reálny účet.

Lynx Broker

Lynx Broker je online akciový a forex broker, ktorý bol založený v roku 2006 v Holandsku a sídli v Amsterdame. Lynx založili dvaja investori J. Kramer a R. Groen pretože neboli spokojný a nevedeli si vybrať dobrého brokera pre investovanie a obchodovanie do akcií podľa ich požiadaviek. Lynx Broker momentálne operuje okrem Slovenska v ďalších 9 krajinách – Nemecko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Poľsko, Fínsko, Rakúsko, Švajčiarsko a Česká republika. Služby Lynx Broker využíva viac ako 60 000 investorov z celého sveta, ktorý majú možnosť vykonávať dlhodobé investície alebo krátkodobé obchodovanie do akcií, indexov, ETF, komodity, forex či opcie a futures prostredníctvom profesionálnych obchodných platformách LYNX Trading – Trader alebo Workstation. Lynx Broker poskytuje služby aj pre inštitucionálnych klientov a veľké spoločnosti ako sú investičné banky. Broker Lynx je regulovaný najmä holandským regulátorom cenných papierov AFM, a nemeckú pobočku reguluje BaFin. Lynx svojim klientom ponúka aj možnosť vzdelávania prostredníctvom online webinárov, podcastov ale aj unikátnej formy Cesta Tradera, ktorá poskytuje detailný pohľad obchodníka a jeho cestu za obchodovaním a investovaním na finančných trhoch.

Lynx logo brokera
 • Rok založenia brokera » 2006
 • Obchodná platforma » Lynx Basic/Workstation
 • Oficiálna stránka » Lynx Broker
Lynx web stránka laptop

Prečo obchodovanie v Lynx?

 • moderné obchodné platformy pre exekúciu objednávok – Lynx Basic a Lynx Workstation
 • možnosť obchodovať okrem tradičných finančných inštrumentov (ETF, forex, akcie, indexy, komodity) aj dlhopisy a opcie
 • zákaznícka podpora v slovenskom, ale aj českom jazyku v pracovné dni od 8-18 hod
 • dostupnosť založenia demo účtu (podmienka je mať aktívny reálny obchodný účet)
 • regulovaný medzinárodný broker (dohľad v ČR vykonáva Česká národná banka)
 • Lynx poskytuje možnosť vzdelávania pre začínajúcich a pokročilých obchodníkov a investorov
 • traderi oceňujú možnosť obchodovať opcie a futures kontrakty

EXTRA výhoda Lynx Broker

výhoda Lynx broker mobil
 • unikátne vzdelávanie – Cesta Tradera
 • obchodné platformy Lynx Basic a Lynx Workstation v slovenskom a českom jazyku
 • podpora investičných špecialistov

Hodnotenie brokera Lynx

hodnotenie brokera Lynx monitor
Profesionalita a odbornosť
0%
Zákaznícka podpora
0%
Inštrumenty
0%
Obchodná platforma
0%

89%

HODNOTENIE BROKERA » 89,00%

RECENZIU PRIPRAVUJEME

* Pre demo účet je potrebné mať aktivovaný reálny účet.

Porovnanie brokerov zaberie mnoho času a úsilia. Vďaka tejto tabuľke máte všetky dôležité informácie o brokeroch ako na dlani. Ak ste na tejto stránke nenašli nejaké informácie, ktoré vás zaujímajú skúste si pozrieť naše FAQ, kde sme pripravili zoznam často kladených otázok od našich klientov, na ktoré sme sa snažili odpovedať.

 

Vyberte si najlepšieho online brokera a obchodujte na burze ešte dnes!

Páčil sa Vám náš článok?
Môžete ho ohodnotiť 5 hviezdičkami.
Ďakujeme

5/5 - (6 votes)