o-stránke-obchodovanie-na-burze

O stránke

Vitajte na našom webe Obchodovanienaburze.sk, kde sa dozviete detailné informácie o stránke! Na našej stránke máte možnosť nájsť kompletné informácie o obchodovaní a investovaní na finančných trhoch. Informácie na stránke neustále aktualizujeme a snažíme sa vám prinášať najnovšie trendy zo sveta investovania a obchodovania na burze.

Obchodovanie na burze je jednoduché ak máte dostatok informácií a vedomosti ako na to. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli vám pomôcť na vašej ceste a ukázať, že investovanie na burze môže byť zábava s úspešným koncom pre každého.

Kto je autorom obsahu na web stránke?

Thomas

Thomas

Thomas sa venuje obchodovaniu a investovaniu na finančných trhoch od roku 2005. Svoje vedomosti a zručnosti si osvojil na rôznych kurzoch, seminároch a webinároch u špičkových traderov a profesionálnych brokerov.

Thomas sa rozhodol, že svoje viacročné skúsenosti by rád posunul ďalej a pokúsil sa informovať ľudí o možnosti investovania a obchodovania na burze. Svoje rozhodnutie pretavil do tvorby tejto web stránky Obchodovanienaburze.sk, kde sa snažil vytvoriť edukačnú štruktúru, ktorá by bola jednoduchá na pochopenie a zároveň profesionálna vo svojej podstate aj pre začínajúcich obchodníkov.

Thomas, ako mnoho ďalších obchodníkov, veľmi rýchlo zistil, že vedomosti a kvalitné informácie o tomto type podnikania sú buď slabo spracované, alebo ťažko vysvetlené.

VZDELÁVANIE

ako obchodovať a investovať na burze prostredníctvom profesionálnych kurzov a školení od špičkových brokerov.

POROVNANIE

najlepších brokerov pre jednotlivé finančné inštrumenty obchodované na burze. Broker bude sprostredkovateľ vašich obchodov.

OBCHODNÝ ÚČET

založený u profesionálneho brokera, aby ste sa mohli stať súčasťou nespútaného sveta financií na burze.

Zoznam obľúbených edukačných materiálov Thomasa:

Kurzy a semináre

Prečítaná literatúra

  • Trading Zone – M. Douglas
  • Trading je byznys – J. Ross
  • Inteligentný investor – B. Graham

Obľúbené citáty Thomasa

“Ak Wall Street zakašle, nemecká burza dostane chrípku.”kolektív investorov

“Vaše peniaze nie sú stratene, má ich len niekto iný.”W. Buffet

“Trpezlivosť je najdôležitejšia vlastnosť každého skutočného investora.”B. Graham

3 jednoduché kroky ako začať obchodovať na burze

….ešte ste sa nerozhodli?

Neváhajte pretože finančný trh nikdy nespí. Začnite sa vzdelávať a získajte kvalitné informácie ako obchodovať na burze. K dispozícií budete mať moderné obchodné platformy, reálne vizualizácie, osvedčené postupy a jedinečné know-how od TOP brokerov na burze.

 

Obchodovanie a investovanie na burze je snom každého, kto má v sebe obchodného ducha. Vôňa bankoviek je vábivá, no skôr ako zarobíte prvé doláre ako Vlk z Wallstreet vyberte si školenia a kurzy od profesionálnych obchodníkov, ktoré vás dokonale pripravia pre obchodovanie na burze. V prípade, že máte dodatočné otázky neváhajte a napíšte nám.

 

 

Prajeme Vám veľa úspešných obchodov!