Najlepšie kryptoburzy a krypto platformy 2023

Kryptoburzy sú neoddeliteľnou súčasťou pre investovanie a obchodovanie kryptomien. Táto unikátna digitálna mena je medzi investormi a obchodníkmi čoraz viac lákavá, najmä pre jej dennú extrémne rýchlu volatilitu. Pohyb kurzu kryptomien vie byť v rámci jedného dňa enormný. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli vybrať a porovnať najlepšie kryptoburzy a crypto platformy pre slovenských krypto investorov a obchodníkov tohto pomerne ešte stále mladého finančného inštrumentu.

Vyberte si zodpovedne najlepšie kryptoburzy pre obchodovanie kryptomien v roku 2023.

Najlepšie kryptoburzy pre slovenských obchodníkov

Obchodujte a investujte do reálnych kryptomien s najlepšími kryptoburzami, ktoré patria medzi obľúbené platformy medzi slovenskými, ale aj českými obchodníkmi. Kryptoburzy majú integrovanú bezpečnú kryptopeňaženku, umožňujú nakupovať kryptomeny aj cez mobilnú aplikáciu a majú pestré portfólio kryptomien z celého sveta za najnižšie poplatky.

Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
najlepšie kryptoburzy a krypto platformy

Najlepšie kryptoburzy pre slovenských obchodníkov

Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
Particle element
najlepšie kryptoburzy a krypto platformy

Obchodujte a investujte do reálnych kryptomien s najlepšími kryptoburzami, ktoré patria medzi obľúbené platformy medzi slovenskými, ale aj českými obchodníkmi. Kryptoburzy majú integrovanú bezpečnú kryptopeňaženku, umožňujú nakupovať kryptomeny aj cez mobilnú aplikáciu a majú pestré portfólio kryptomien z celého sveta za najnižšie poplatky.

Faktory pri výbere kvalitnej kryptoburzy

Ochrana krypto účtu

Na trhu je čoraz viac spoločností, ktoré poskytujú možnosť investovať a obchodovať široké spektrum kryptomien. Avšak, nie všetky spoločností sú vhodná a výhodná voľba pre investovanie do tejto digitálnej meny na kryptomenových trhoch.

Ešte stále ide o pomerne mladý finančný inštrument, ktorý je často krát v záujme hackerov. Mnoho kryptoburzových poskytovateľov ešte stále trápi problém so zabezpečením a ochranou účtov svojich klientov.

Najlepšie kryptoburzy a krypto platformy by mali chrániť účty svojich klientov týmito prvkami:

 • zabezpečenie krypto účtu prostredníctvom potvrdzujúceho emailu
 • ochrana pred prihlásením prostredníctvom krypto aplikácie, ktorá vykoná overenie
 • dvojúrovňová (dvojfaktorová) identifikácia klienta prostredníctvom SMS kódu

Vybrané kryptoburzy porovnané v našej tabuľke využíva aktívne mnoho obchodníkov a investorov nielen zo Slovenska, ale aj z Českej republiky.

Integrovaná peňaženka

Kryptopeňaženka je aplikácia, služba či softvér, ktorý vám pomôže spravovať vaše kryptomenové portfólio. Forma kryptopeňaženky je rôzna, no jej základnou funkciou je ochrana digitálnej meny, ktorá je v nej uložená. Kryptopeňaženka sa preto považuje za tzv. „safe-place” bezpečné miesto, kde budú vaše kryptomeny uložené po nákupe na burze. Tie najlepšie kryptoburzy a krypto platformy vytvoria pre vás kryptopeňaženku automaticky. Nakúpené kryptomeny si tak skladujete bezpečne vo svojej peňaženke. Prostredníctvom kvalitnej kryptopeňaženky si môžete vyberať, ukladať, nakupovať a presúvať svoje kryptomeny. Na jej zabezpečenie sa využívajú párované súkromné kľúče, ktoré vám umožňujú vašu kryptopeňaženku synchronizovať na viacerých zariadeniach pre odosielanie a prijímanie kryptomien.

Treba však brať na vedomie, že kryptopeňaženka ako taká nedrží žiadnu skutočnú kryptomenu. Namiesto toho uchováva informácie o verejnom a súkromnom kľúči, ktoré sú potrebné na vykonávanie krypto transakcií. Samotná kryptomena je uložená na blockchaine – typ digitálnej účtovnej knihy, ktorá slúži ako základ pre informáciu koľko decentralizovaných kryptomien funguje.

Kryptopeňaženka môže byť online alebo offline. Výhodou offline kryptopeňaženky je bezpečnosť pred krypto hackermi.

Overené kryptoburzy

Pri výbere tej najlepšej kryptoburzy je potrebné sa pozerať nie len na bezpečnosť, ale aj dôveryhodnosť poskytovateľa krypto burzy. Na trhu je ich mnoho, no nie všetky sú overené a bezpečné. Ak si chcete byť istý, že práve tá vaša kryptoburza je dôveryhodná skontrolujte si nasledovné ukazovatele:

 • rok založenia kryptoburzy
 • aktuálny počet užívateľov
 • inštitúcia, ktorá reguluje činnosť krypto platformy
 • počet, krajín v ktorých kryptoburza poskytuje svoje služby
 • dostupnosť zákazníckej podpory vo vašom jazyku
 • sídlo spoločnosti, ktorá prevádzkuje kryptoburzu
 • informácia o hackerských útokoch, zabezpečenie kryptoburzy a jej kryptopeňaženky
Mobilná aplikácia

Tie najlepšie kryptoburzy na trhu vyvinuli pre svojich klientov aj mobilnú krypto aplikáciu, ktorú si viete jednoducho stiahnuť a inštalovať aj do mobilu. Volatilita kryptomien je na veľmi vysokej úrovni, preto každý obchodník a investor potrebuje mať možnosť vidieť vývoj kurzu kryptomien na každom kroku či už ste vo wellness alebo práve dovolenkujete pri mori.

Nákup a transakcie

Každý investor a obchodník by mal brať na vedomie aj poplatky, ktoré sú spojené s nákupom digitálnej meny kryptomeny. Všetky kryptobruzy a krypto platformy, ktoré poskytujú možnosť nakupovať a predávať kryptomeny, zarábajú na týchto poplatkoch. Šikovný investor by si teda mal nájsť kryptoburzu s čo najnižším poplatkom. My sme to pre vás spravili v predstihu a zadarmo. Vybrali sme a porovnali najlepšie kryptoburzy, ktoré poskytujú najvýhodnejšie obchodné podmienky (poplatky) za investovanie do kryptomien. Poplatky kryptobúrz sú rôzne, no väčšinou sú veľmi nízke a pohybujú sa od 1% a vyššie v závislosti od objemu investovaného finančného kapitálu.

Portfólio kryptomien

Vybrané kryptoburzy, v tabuľke, sú tie najlepšie pretože ponúkajú široké portfólio kryptomien, do ktorých môžete investovať. Ich portfólio spolu tvorí viac ako 400 kryptomien a neustále rastie.

Vybrať si môžete z týchto populárnych kryptomien:

 • Ethereum, Bitcoin, Litecoin, Cardano, Dogecoin, Monero, Ripple
 • Tezos, Dash, IOTA, Bitcoin Cash, EOS, XRP a mnoho iných

Dôvody, na výber kryptoburzy z tabuľky pre crypto obchodovanie

Dôveryhodné krypto spoločnosti
Dôveryhodné krypto spoločnosti
Nízke poplatky za nákup
Nízke poplatky za nákup
Bezpečený krypto obchodný účet
Bezpečený krypto obchodný účet
Kvalitná kryptopeňaženka
Kvalitná kryptopeňaženka
Mobilná krypto aplikácia
Mobilná krypto aplikácia
Bohatá ponuka kryptomien
Bohatá ponuka kryptomien

Porovnanie najlepších kryptobúrz a krypto platforiem v 2023

KRYPTOBURZA
A KRYPTO PLATFORMA

DOSTUPNÉ

KRYPTOMENY

 HODNOTA MINIMÁLNEJ TRANSAKCIE

POPLATOK ZA NÁKUP BTC KARTOU

BONUS INFORMÁCIA

DOSTUPNÝ
JAZYK

WEB STRÁNKY

KRYPTOBÚRZ A

KRYPTO PLATFORIEM

najlepšia slovenská kryptoburza eToro

BTC, LTC, EOS, DASH, XRP, ETH, BCH, XLM, BNB, ETC, NEO, ADA, IOTA, ZEC, TRX, XTZ, UNI, LINK, APE, AVAX, SHIBxM, DOGE

10 €

1 % z transakcie

kopírovanie obchodov kryptomien úspešných investorov

Česky

 
 

* Vysoké riziko straty kapitálu. Volatilný produkt bez ochrany investora v Európe.

 
 
logo bitcoin burzy Binance

BTC, LTC, ETH, XRP, EOS, DASH, ADA, XLM, BCH, ETC, BNB, NEO, TRX, XTZ, IOTA, ZEC...


(spolu 150+ kryptomien)

15 €

1 % z transakcie

najväčšia dostupná ponuka kryptomien na burze

Česky

 
 

* Váš kapitál je spojený s rizikom

 
logo - coinbase

BTC, DASH, ETH, LTC, XLM, EOS, ETC, BCH, ZEC, ADA, XTZ


(spolu cez 50+ kryptomien)

2 €

3,99 % z transakcie


profesionálna krypto platforma

Anglicky
Poľsky
Nemecky

 
 

* Váš kapitál je spojený s rizikom

 
 
Najlepšia burza kryptomien Bitfinex

BTC, LTC, XRP, ETH, DASH, EOS, ADA, XLM, BCH, ETC, IOTA, NEO, XTZ, TRX, ZEC

(spolu viac

ako 130 kryptomien)

25 €

3,99 % z transakcie

dostupná široká škála kryptomien + spoľahlivá zákaznícka podpora

s ticket systémom

Anglicky
Poľsky

 
 

* Váš kapitál je spojený s rizikom

 

* Investovanie do kryptomien je spojené s rizikom straty vášho kapitálu. Hodnota kryptomien sa neustále mení a ich volatilita predstavuje rýchly pokles či nárast hodnoty. Dôkladne si zvážte či je miera rizika spojená s finančnými stratami pre vás prijateľná.

eToro - prémium krypto investičná platforma

eToro broker ponúka populárnu sociálno-obchodnú platformu, ktorá umožňuje obchodníkom kopírovať obchody skúsených investorov (Copy Trader/Copy Portfolios) alebo jednoducho získavať exkluzívne výhody za poskytnutie informácií o svojich vlastných obchodných stratégiách. eToro patrí medzi jednu z najväčších kryptomenových búrz, ktorá okrem najznámejších kryptomien ponúka obchodníkom a investorom široké portfólio obchodných inštrumentov (forex, akcie, indexy, ETF, komodity). eToro broker bol medzi prvými online obchodnými spoločnosťami, ktoré podporovali obchodovanie s digitálnymi menami. V roku 2014 pridal do svojho portfólia Bitcoin (BTC), krátko nato pridal Ethereum (ETH) a Ripple (XRP). Dnes môžu obchodníci obchodovať 18 typov kryptomien a 14 kryptomenových párov na profesionálnej obchodnej platforme eToro platform, ktorá je zároveň aj kryptoburzou s integrovanou kryptopeňaženkou. V roku 2010 spustila spoločnosť sociálne obchodovanie, ktoré pomáha začínajúcim klientom kopírovať kryptomenové obchody úspešných obchodníkov. Od roku 2018 eToro broker sústredil svoju pozornosť na kryptomeny, vytvoril a spustil eToroX a kryptopeňaženku. Dnes sa eToro broker snaží plne etablovať na vysoko konkurenčnom trhu s kryptomenami neustálym zlepšovaním svojich služieb v oblasti obchodovania s kryptomenami. eToro kryptoburza a eToroX podporuje obchodovanie s viac ako 40 kryptomenami. Medzi najpopulárnejšie krypto aktíva patria:

 • Bitcoin (BTC), Cardano (ADA)
 • Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC)

Prečo obchodovať kryptomeny v eToro?

 • kvalitný kryptomenový broker regulovaný ASIC, FCA a CySEC inštitúciami
 • možnosť nakupovať reálne kryptomeny a uložiť ich do eToro kryptopeňaženky
 • pestrá ponuka kryptomien (18 kryptomien a 14 kryptomenových párov)
 • možnosť nakupovať kryptomeny prostredníctvom CFD kontraktov
 • populárna No Dealing Desk a STP technológia
 • kryptomeny obchodované voči menám – EUR, CAD, USD, NZD, CNH, JPY a AUD
 • možnosť poistiť si bezplatne obchodný účet až do výšky 1 000 000 €
 • zdarma demo účet, kde si môžete vyskúšať eToro krypto platform a nakúpiť Bitcoin bez rizika
 • možnosť kopírovať kryptomenové obchody populárnych investorov prostredníctvom služieb Copy Trader + Copy Portfolios
 • jednoduchá a intuitívna obchodná platforma eToro Platform v českom jazyku
 • možnosť obchodovať kryptomeny aj prostredníctvom aplikácie na smart telefóne, tablete či iWatch

EXTRA výhoda eToro

Prečo obchodovať kryptomeny v eToro
 • hodnota minimálnej transakcie 10 €
 • nízky poplatok za nákup Bitcoinu kartou (1% z transakcie)
 • kopírovanie kryptomenových obchodov úspešných obchodníkov
 • bezpečná kryptopeňaženka na úschovu kryptomien
 • možnosť obchodovať najpopulárnejšie kryptomeny na burze
 • bezplatný demo účet pre vyskúšanie kryptomenových stratégií
 • možnosť obchodovať kryptomeny aj prostredníctvom chytrého telefónu

Hodnotenie brokera eToro

Ponuka kryptomien
0%
Cena za transakciu
0%
Poplatok za nákup BTC kartou
0%
Zákaznícka podpora
0%

92%

HODNOTENIE KRYPTO PLATFORMY » 92,00%

eToro - prémium krypto investičná platforma

eToro broker ponúka populárnu sociálno-obchodnú platformu, ktorá umožňuje obchodníkom kopírovať obchody skúsených investorov (Copy Trader/Copy Portfolios) alebo jednoducho získavať exkluzívne výhody za poskytnutie informácií o svojich vlastných obchodných stratégiách. eToro patrí medzi jednu z najväčších kryptomenových búrz, ktorá okrem najznámejších kryptomien ponúka obchodníkom a investorom široké portfólio obchodných inštrumentov (forex, akcie, indexy, ETF, komodity). eToro broker bol medzi prvými online obchodnými spoločnosťami, ktoré podporovali obchodovanie s digitálnymi menami. V roku 2014 pridal do svojho portfólia Bitcoin (BTC), krátko nato pridal Ethereum (ETH) a Ripple (XRP). Dnes môžu obchodníci obchodovať 18 typov kryptomien a 14 kryptomenových párov na profesionálnej obchodnej platforme eToro platform, ktorá je zároveň aj kryptoburzou s integrovanou kryptopeňaženkou. V roku 2010 spustila spoločnosť sociálne obchodovanie, ktoré pomáha začínajúcim klientom kopírovať kryptomenové obchody úspešných obchodníkov. Od roku 2018 eToro broker sústredil svoju pozornosť na kryptomeny, vytvoril a spustil eToroX a kryptopeňaženku. Dnes sa eToro broker snaží plne etablovať na vysoko konkurenčnom trhu s kryptomenami neustálym zlepšovaním svojich služieb v oblasti obchodovania s kryptomenami. eToro kryptoburza a eToroX podporuje obchodovanie s viac ako 40 kryptomenami. Medzi najpopulárnejšie krypto aktíva patria:

Bitcoin (BTC), Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC)

Prečo obchodovať kryptomeny v eToro?

 • kvalitný kryptomenový broker regulovaný ASIC, FCA a CySEC inštitúciami
 • možnosť nakupovať reálne kryptomeny a uložiť ich do eToro kryptopeňaženky
 • pestrá ponuka kryptomien (18 kryptomien a 14 kryptomenových párov)
 • možnosť nakupovať kryptomeny prostredníctvom CFD kontraktov
 • populárna No Dealing Desk a STP technológia
 • kryptomeny obchodované voči menám – EUR, CAD, USD, NZD, CNH, JPY a AUD
 • možnosť poistiť si bezplatne obchodný účet až do výšky 1 000 000 €
 • zdarma demo účet, kde si môžete vyskúšať eToro krypto platform a nakúpiť Bitcoin bez rizika
 • možnosť kopírovať kryptomenové obchody populárnych investorov prostredníctvom služieb Copy Trader + Copy Portfolios
 • jednoduchá a intuitívna obchodná platforma eToro Platform v českom jazyku
 • možnosť obchodovať kryptomeny aj prostredníctvom aplikácie na smart telefóne, tablete či iWatch

EXTRA výhoda eToro

Prečo obchodovať kryptomeny v eToro
 • hodnota minimálnej transakcie 10 €
 • nízky poplatok za nákup Bitcoinu kartou (1% z transakcie)
 • kopírovanie kryptomenových obchodov úspešných obchodníkov
 • bezpečná kryptopeňaženka na úschovu kryptomien
 • možnosť obchodovať najpopulárnejšie kryptomeny na burze
 • bezplatný demo účet pre vyskúšanie kryptomenových stratégií
 • možnosť obchodovať kryptomeny aj prostredníctvom chytrého telefónu

Hodnotenie brokera eToro

Ponuka kryptomien
0%
Cena za transakciu
0%
Poplatok za nákup BTC kartou
0%
Zákaznícka podpora
0%

92%

HODNOTENIE KRYPTO PLATFORMY » 92,00%

Binance

Binance kryptoburza vznikla v roku 2017 v Číne a svoje servery neskôr presunula do Japonska. Kryptoburzu založil Changpeng Zhao a považuje sa za najväčšiu a najlepšiu kryptoburzu na svete. Sídlo Binance kryptoburzy je na Kajmanských ostrovoch. V jej portfóliu nájdete viac ako 150 kryptomien, vrátane najznámejších Bitcoin, Ethereum, Tether, BNB, XRP, Cardano či USD Coin. Krypto spoločnosť Bitcoin vytvorila aj svoju vlastnú kryptomenu Binance Coin, ktorú si môžu investori a obchodníci zakúpiť na ich kryptomenovej platforme. Obchodníci kryptomien si tu nájdu bezpečnú kryptopeňaženku Binance Trust Wallet, kde si môžu svoje zakúpené kryptomeny uložiť. Crypto platforma je vo viac ako 30 jazykoch sveta, vrátane slovenského a českého jazyka. Binance kryptoburza je správnym miestom pre začínajúcich krypto obchodníkov pre svoju jednoduchú a intuitívnu platformu. Spoločnosť poskytuje možnosť obchodovať kryptomeny voči hlavným svetovým menám – EUR, USD, GBP. Pre pokročilých kryptomenových obchodníkov je tu možnosť obchodovať digitálnu menu aj formou opcií a futures kontraktov. Binance Academy prináša možnosť vzdelávania o tom čo sú kryptomeny, čo je blockchain technológia, ako funguje kryptopeňaženka či jednoducho ako začať obchodovanie s kryptomenami úspešne.

Prečo zvoliť kryptoburzu Binance?

 • nízky minimálny vklad 15 €
 • poplatok za nákup Bitcoinu kartou 1 % z transakcie
 • profesionálna crypto platforma pre obchodovanie kryptomien
 • bohatá ponuka najlepších kryptomien z celého sveta
 • dostupná bezpečná Binance kryptopeňaženka (Binance Trust Wallet) pre odosielanie, prijímanie a ukladanie nakúpených kryptomien (digitálnych aktív)
 • kryptoburza dostupná v slovenskom aj českom jazyku
 • jednoduchá a intuitívna krypto platforma pre nákup a predaj kryptomien pre začiatočníkov
 • rýchla a bezpečná decentralizovaná burza digitálnych aktív
 • viac ako 1 400 000+ transakcií za sekundu
 • zákaznícka podpora 24/7
 • kryptomeny obchodované voči menám – TRX, BNB, BTC, XRP a iné
 • možnosť obchodovať kryptomenu voči USD, GBP či EUR (tzv. fiat meny)
 • jedna z najväčších a najlacnejších platforiem pre obchodovanie kryptomien
 • vzdelávacia platforma Binance Academy pre vzdelávanie začínajúcich krypto obchodníkov
 • možnosť obchodovať kryptomeny aj prostredníctvom opcií či futures kontraktov
 • vytvorená nezisková nadácia zameraná na rozvoj blockchain filantropie Binance Charity
 • encyklopédia kryptomien Binance Info, kde môže každý prispievať informáciami
 • široká možnosť platby – vklad kartou, nákup kartou (debetná/kreditná), obchodovanie P2P, hotovostný zostatok a platba treťou stranou (SEPA)
 • Binance ponúka VIP služby a služby pre inštitucionálnych klientov
 • Launchpad – platforma pre spustenie tokenov
 • jedinečná možnosť získať kryptomeny formou vzdelávania
 • živé vysielnie o blockchaine – Binance Live
 • API Binance pripojenie – poskytuje prístup na spotový trh, maržové obchodovanie, obchodovanie s futures a obchodovanie kontraktov pomocou API pre viac ako 300 digitálnych mien a fiat mien
 • Binance krypto platforma dostupná aj pre tablety a chytré telefóny na iOS alebo Android

EXTRA výhoda Binance

Prečo zvoliť kryptoburzu Binance
 • profesionálna krypto platforma pre začínajúcich obchodníkov
 • zákaznícka podpora 24/7 v slovenskom a českom jazyku
 • bezpečná kryptopeňaženka pre ukladanie krypto aktív
 • možnosť obchodovať aj fiat meny
 • viacero možností pre vklad a výber finančného kapitálu
 • API pripojenie priamo na kryptoburzu
 • možnosť obchodovať kryptomeny aj na chytrom telefóne
 • bohatá ponuka kryptomien (BTC, LTC, ETH, XRP, EOS, DASH) či vlastnú Binance Coin kryptomenu

Hodnotenie kryptoburzy Binance

Ponuka kryptomien
0%
Cena za transakciu
0%
Poplatok za nákup BTC kartou
0%
Zákaznícka podpora
0%

93%

HODNOTENIE KRYPTOBURZY » 93,00%

RECENZIU PRIPRAVUJEME

Binance

Binance kryptoburza vznikla v roku 2017 v Číne a svoje servery neskôr presunula do Japonska. Kryptoburzu založil Changpeng Zhao a považuje sa za najväčšiu a najlepšiu kryptoburzu na svete. Sídlo Binance kryptoburzy je na Kajmanských ostrovoch. V jej portfóliu nájdete viac ako 150 kryptomien, vrátane najznámejších Bitcoin, Ethereum, Tether, BNB, XRP, Cardano či USD Coin. Krypto spoločnosť Bitcoin vytvorila aj svoju vlastnú kryptomenu Binance Coin, ktorú si môžu investori a obchodníci zakúpiť na ich kryptomenovej platforme. Obchodníci kryptomien si tu nájdu bezpečnú kryptopeňaženku Binance Trust Wallet, kde si môžu svoje zakúpené kryptomeny uložiť. Crypto platforma je vo viac ako 30 jazykoch sveta, vrátane slovenského a českého jazyka. Binance kryptoburza je správnym miestom pre začínajúcich krypto obchodníkov pre svoju jednoduchú a intuitívnu platformu. Spoločnosť poskytuje možnosť obchodovať kryptomeny voči hlavným svetovým menám – EUR, USD, GBP. Pre pokročilých kryptomenových obchodníkov je tu možnosť obchodovať digitálnu menu aj formou opcií a futures kontraktov. Binance Academy prináša možnosť vzdelávania o tom čo sú kryptomeny, čo je blockchain technológia, ako funguje kryptopeňaženka či jednoducho ako začať obchodovanie s kryptomenami úspešne.

Prečo zvoliť kryptoburzu Binance?

 • nízky minimálny vklad 15 €
 • poplatok za nákup Bitcoinu kartou 1 % z transakcie
 • profesionálna crypto platforma pre obchodovanie kryptomien
 • bohatá ponuka najlepších kryptomien z celého sveta
 • dostupná bezpečná Binance kryptopeňaženka (Binance Trust Wallet) pre odosielanie, prijímanie a ukladanie nakúpených kryptomien (digitálnych aktív)
 • kryptoburza dostupná v slovenskom aj českom jazyku
 • jednoduchá a intuitívna krypto platforma pre nákup a predaj kryptomien pre začiatočníkov
 • rýchla a bezpečná decentralizovaná burza digitálnych aktív
 • viac ako 1 400 000+ transakcií za sekundu
 • zákaznícka podpora 24/7
 • kryptomeny obchodované voči menám – TRX, BNB, BTC, XRP a iné
 • možnosť obchodovať kryptomenu voči USD, GBP či EUR (tzv. fiat meny)
 • jedna z najväčších a najlacnejších platforiem pre obchodovanie kryptomien
 • vzdelávacia platforma Binance Academy pre vzdelávanie začínajúcich krypto obchodníkov
 • možnosť obchodovať kryptomeny aj prostredníctvom opcií či futures kontraktov
 • vytvorená nezisková nadácia zameraná na rozvoj blockchain filantropie Binance Charity
 • encyklopédia kryptomien Binance Info, kde môže každý prispievať informáciami
 • široká možnosť platby – vklad kartou, nákup kartou (debetná/kreditná), obchodovanie P2P, hotovostný zostatok a platba treťou stranou (SEPA)
 • Binance ponúka VIP služby a služby pre inštitucionálnych klientov
 • Launchpad – platforma pre spustenie tokenov
 • jedinečná možnosť získať kryptomeny formou vzdelávania
 • živé vysielnie o blockchaine – Binance Live
 • API Binance pripojenie – poskytuje prístup na spotový trh, maržové obchodovanie, obchodovanie s futures a obchodovanie kontraktov pomocou API pre viac ako 300 digitálnych mien a fiat mien
 • Binance krypto platforma dostupná aj pre tablety a chytré telefóny na iOS alebo Android

EXTRA výhoda Binance

Prečo zvoliť kryptoburzu Binance
 • profesionálna krypto platforma pre začínajúcich obchodníkov
 • zákaznícka podpora 24/7 v slovenskom a českom jazyku
 • bezpečná kryptopeňaženka pre ukladanie krypto aktív
 • možnosť obchodovať aj fiat meny
 • viacero možností pre vklad a výber finančného kapitálu
 • API pripojenie priamo na kryptoburzu
 • možnosť obchodovať kryptomeny aj na chytrom telefóne
 • bohatá ponuka kryptomien (BTC, LTC, ETH, XRP, EOS, DASH) či vlastnú Binance Coin kryptomenu

Hodnotenie kryptoburzy Binance

Ponuka kryptomien
0%
Cena za transakciu
0%
Poplatok za nákup BTC kartou
0%
Zákaznícka podpora
0%

93%

HODNOTENIE KRYPTOBURZY » 93,00%

RECENZIU PRIPRAVUJEME

Coinbase

Coinbase kryptoburza je online zmenáreň kryptomien so sídlom v San Franciscu, Kalifornia. Zakladateľom krypto platformy je Brian Armstrong a Fred Ehrsam, ktorý ju založili v roku 2012. Od tohto roku sa Coinbase kryptoburza stala obľúbenou destináciou obchodníkov a investorov digitálnych mien. Crypto platforma Coinbase sa môže pochváliť s viac ako 89 miliónov overených užívateľov, podporovaná platforma vo viac ako 100+ krajinách s kvartálnym objemom obchodovaných finančných zdrojov viac ako 547 biliónov dolárov. Coinbase je ideálnou voľbou pre začínajúcich investorov pre tvorbu ziskového portfólia kryptomien. Pôvodne krypto platforma Coinbase poskytovala predaj a nákup len jednej kryptomeny Bitcoin, no svetový dopyt po digitálnej mene bol tak veľký, že sa platforma rozhodla zaradiť aj ďalšie kryptomeny do svojho portfólia – Ethereum, Litecoin, XRP, Cardano, Dash a iné. Coinbase má plne modernú kryptoburzu, kde môžete nakupovať a uložiť kryptomeny do bezpečnej kryptopeňaženky. Coinbase platforma má mnoho možností vzdelávania, kde si začínajúci obchodníci a investori môžu osvojiť vedomosti kvalitnými článkami, videami či inými vzdelávacími materiálmi.

Prečo využiť Coinbase pre nákup kryptomien?

 • kryptoburza jednoduchá na použitie aj pre začiatočníkov
 • možnosť zarobiť si kryptomeny vzdelávaním
 • nízke poplatky a väčšia dostupnosť kryptomien ak sa stanete Coinbase Pro klientom
 • možnosť uložiť nakúpené kryptomeny do bezpečnej (offline) kryptopeňaženky
 • mobilná aplikácia krypto platformy pre iOS a Android
 • možnosť pravidelných nákupov kryptomien na dennej, týždennej či mesačnej báze
 • obľúbená kryptomenová platforma pre tvorbu kryptomenového portfólia aj pre začiatočníkov
 • platforma je vhodná pre obchodníkov kryptomien ako aj obchodníkov, ktorých zaujíma obchodovanie kryptomien za iné kryptomeny
 • široká škála kryptomien v platforme – Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin a mnoho iných
 • Pro klient Coinbase kryptoburzy získava možnosť obchodovať viac ako 100 kryptomien
 • pohodlný nákup kryptomien platobnou kartou
 • nákup a predaj kryptomien umožňuje krypto platforma 24/7
 • platforma Coinbase Pro vhodná pre profesionálnych a pokročilých traderov
 • hodnota minimálnej transakcie sú 2 €
 • Coinbase Wallet patrí medzi najbezpečnejšiu kryptopeňaženku na svete, pretože 98% svojich aktív drží v offline bezpečnom úložisku, ku ktorému nemajú kyberzločinci žiaden prístup
 • možnosť si zarobiť určité kryptomeny v prípade vzdelávania prostredníctvom videí a testov, ktoré vás preveria s informáciami o kryptomenách, ako ich obchodovať a investovať
 • poistenie vkladov maximálne do $ 250 000 inštitúciou FDIC (platné len pre hotovostné zostatky v USD)

EXTRA výhoda Coinbase

Prečo využiť Coinbase pre nákup kryptomien
 • bezpečná offline kryptopeňaženka
 • získanie kryptomien vzdelávaním na Coinbase krypto platforme
 • obchodovanie kryptomien na mobile aj tablete
 • možnosť obchodovať kryptomeny za iné kryptomeny
 • viac ako 100 kryptomien v portfóliu kryptoburzy
 • obchodovanie a investovanie do kryptomien 24/7
 • jednoduchá kryptoburza pre začiatočníkov

Hodnotenie kryptoburzy Coinbase

Ponuka kryptomien
0%
Cena za transakciu
0%
Poplatok za nákup BTC kartou
0%
Zákaznícka podpora
0%

89%

HODNOTENIE KRYPTOBURZY » 89,00%

RECENZIU PRIPRAVUJEME

Coinbase

Coinbase kryptoburza je online zmenáreň kryptomien so sídlom v San Franciscu, Kalifornia. Zakladateľom krypto platformy je Brian Armstrong a Fred Ehrsam, ktorý ju založili v roku 2012. Od tohto roku sa Coinbase kryptoburza stala obľúbenou destináciou obchodníkov a investorov digitálnych mien. Crypto platforma Coinbase sa môže pochváliť s viac ako 89 miliónov overených užívateľov, podporovaná platforma vo viac ako 100+ krajinách s kvartálnym objemom obchodovaných finančných zdrojov viac ako 547 biliónov dolárov. Coinbase je ideálnou voľbou pre začínajúcich investorov pre tvorbu ziskového portfólia kryptomien. Pôvodne krypto platforma Coinbase poskytovala predaj a nákup len jednej kryptomeny Bitcoin, no svetový dopyt po digitálnej mene bol tak veľký, že sa platforma rozhodla zaradiť aj ďalšie kryptomeny do svojho portfólia – Ethereum, Litecoin, XRP, Cardano, Dash a iné. Coinbase má plne modernú kryptoburzu, kde môžete nakupovať a uložiť kryptomeny do bezpečnej kryptopeňaženky. Coinbase platforma má mnoho možností vzdelávania, kde si začínajúci obchodníci a investori môžu osvojiť vedomosti kvalitnými článkami, videami či inými vzdelávacími materiálmi.

Prečo využiť Coinbase pre nákup kryptomien?

 • kryptoburza jednoduchá na použitie aj pre začiatočníkov
 • možnosť zarobiť si kryptomeny vzdelávaním
 • nízke poplatky a väčšia dostupnosť kryptomien ak sa stanete Coinbase Pro klientom
 • možnosť uložiť nakúpené kryptomeny do bezpečnej (offline) kryptopeňaženky
 • mobilná aplikácia krypto platformy pre iOS a Android
 • možnosť pravidelných nákupov kryptomien na dennej, týždennej či mesačnej báze
 • obľúbená kryptomenová platforma pre tvorbu kryptomenového portfólia aj pre začiatočníkov
 • platforma je vhodná pre obchodníkov kryptomien ako aj obchodníkov, ktorých zaujíma obchodovanie kryptomien za iné kryptomeny
 • široká škála kryptomien v platforme – Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin a mnoho iných
 • Pro klient Coinbase kryptoburzy získava možnosť obchodovať viac ako 100 kryptomien
 • pohodlný nákup kryptomien platobnou kartou
 • nákup a predaj kryptomien umožňuje krypto platforma 24/7
 • platforma Coinbase Pro vhodná pre profesionálnych a pokročilých traderov
 • hodnota minimálnej transakcie sú 2 €
 • Coinbase Wallet patrí medzi najbezpečnejšiu kryptopeňaženku na svete, pretože 98% svojich aktív drží v offline bezpečnom úložisku, ku ktorému nemajú kyberzločinci žiaden prístup
 • možnosť si zarobiť určité kryptomeny v prípade vzdelávania prostredníctvom videí a testov, ktoré vás preveria s informáciami o kryptomenách, ako ich obchodovať a investovať
 • poistenie vkladov maximálne do $ 250 000 inštitúciou FDIC (platné len pre hotovostné zostatky v USD)

EXTRA výhoda Coinbase

Prečo využiť Coinbase pre nákup kryptomien
 • bezpečná offline kryptopeňaženka
 • získanie kryptomien vzdelávaním na Coinbase krypto platforme
 • obchodovanie kryptomien na mobile aj tablete
 • možnosť obchodovať kryptomeny za iné kryptomeny
 • viac ako 100 kryptomien v portfóliu kryptoburzy
 • obchodovanie a investovanie do kryptomien 24/7
 • jednoduchá kryptoburza pre začiatočníkov

Hodnotenie kryptoburzy Coinbase

Ponuka kryptomien
0%
Cena za transakciu
0%
Poplatok za nákup BTC kartou
0%
Zákaznícka podpora
0%

89%

HODNOTENIE KRYPTOBURZY » 89,00%

RECENZIU PRIPRAVUJEME

Bitfinex

Bitfinex kryptoburza bola založená v roku 2012 a patrí medzi jednu z najstarších kryptobúrz na trhu. Kryptoburza je vhodná pre profesionálov ako aj inštitucionálnych traderov. Bitfinex sa môže pochváliť jedným z najvyšších objemov BTC/USD v tomto odvetví vďaka 100 násobnému pákovému efektu, ktorý obchodníkom ponúka. Bitfinex kryptoburzu založili G. Devasini a R. Nicolle. Obchodníci a investori majú dostupnosť viac ako 130 rôznych typov kryptomien (populárne kryptomeny – Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero, Dash, Ripple, EOS). Bitfinex podporuje rôzne typy objednávok, maržové obchodovanie, mimoburzové (OTC) obchodovanie čo robí z tejto krypto platformy ideálnu voľbu pre skúsených obchodníkov, ktorí hľadajú pokročilé možnosti a relatívne nízke poplatky. Bitfinex sídli v Hong Kongu a nie je dostupná pre Američanov. Kryptoburza má integrované rôzne nástroje a technológie, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň obchodovania. Cieľom spoločnosti Bitfinex je vytvoriť pre svojich klientov najlepšie podmienky pre obchodovanie digitálnej meny – kryptomien.

Prečo investovať do kryptomien cez Bitfinex?

 • profesionálna krypto platforma
 • hodnota minimálneho vkladu 25 €
 • možnosť obchodovania na maržu
 • ponuka nízkych spreadov
 • možnosť obchodovať kryptomenové páry (napr. voči BTC, ETH, USDT)
 • dostupná mobilná aplikácia kryptoburzy
 • možnosť obchodovať fiat meny (USD, EUR, GBP, JPY)
 • všetky možné typy objednávok (limitná objednávka, market objednávka, stop limit či trailing stop)
 • dostupnosť pripojiť sa na kryptoburzu prostredníctvom API pripojenia
 • kryptoburza dáva možnosť obchodovať deriváty
 • bohatá ponuka viac ako 130 typov kryptomien
 • viacúrovňová ochrana obchodného účtu (2FA)
 • zákaznícka podpora 24 hodín / 7 dní prostredníctvom emailu (odpoveď do 12 hodín) alebo Live Chat
 • nákup Bitcoinu možný viacerými spôsobmi (kreditná / debetná karta, Apple Pay, PayPal)
 • kryptoburza Bitfinex má dostupný demo účet
 • vyspelé nástroje a grafy, ktoré pomáhajú obchodníkov si lepšie vizualizovať objednávky, cenové signály a obchodné pozície

EXTRA výhoda Bitfinex

Prečo investovať do kryptomien cez Bitfinex
 • nízke spready a nízky počiatočný vklad 25 €
 • široké portfólio kryptomien pre obchodovanie a investovanie
 • API pripojenie priamo na dáta kryptoburzy
 • možnosť vykonávať obchodné príkazy na kryptoburze aj prostredníctvom chytrého telefónu
 • profesionálna krypto platforma s množstvom nástrojov, grafov a funkcií

Hodnotenie kryptoburzy Bitfinex

Ponuka kryptomien
0%
Cena za transakciu
0%
Poplatok za nákup BTC kartou
0%
Zákaznícka podpora
0%

87%

HODNOTENIE KRYPTOBURZY » 87,00%

RECENZIU PRIPRAVUJEME

Bitfinex

Bitfinex kryptoburza bola založená v roku 2012 a patrí medzi jednu z najstarších kryptobúrz na trhu. Kryptoburza je vhodná pre profesionálov ako aj inštitucionálnych traderov. Bitfinex sa môže pochváliť jedným z najvyšších objemov BTC/USD v tomto odvetví vďaka 100 násobnému pákovému efektu, ktorý obchodníkom ponúka. Bitfinex kryptoburzu založili G. Devasini a R. Nicolle. Obchodníci a investori majú dostupnosť viac ako 130 rôznych typov kryptomien (populárne kryptomeny – Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero, Dash, Ripple, EOS). Bitfinex podporuje rôzne typy objednávok, maržové obchodovanie, mimoburzové (OTC) obchodovanie čo robí z tejto krypto platformy ideálnu voľbu pre skúsených obchodníkov, ktorí hľadajú pokročilé možnosti a relatívne nízke poplatky. Bitfinex sídli v Hong Kongu a nie je dostupná pre Američanov. Kryptoburza má integrované rôzne nástroje a technológie, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň obchodovania. Cieľom spoločnosti Bitfinex je vytvoriť pre svojich klientov najlepšie podmienky pre obchodovanie digitálnej meny – kryptomien.

Prečo investovať do kryptomien cez Bitfinex?

 • profesionálna krypto platforma
 • hodnota minimálneho vkladu 25 €
 • možnosť obchodovania na maržu
 • ponuka nízkych spreadov
 • možnosť obchodovať kryptomenové páry (napr. voči BTC, ETH, USDT)
 • dostupná mobilná aplikácia kryptoburzy
 • možnosť obchodovať fiat meny (USD, EUR, GBP, JPY)
 • všetky možné typy objednávok (limitná objednávka, market objednávka, stop limit či trailing stop)
 • dostupnosť pripojiť sa na kryptoburzu prostredníctvom API pripojenia
 • kryptoburza dáva možnosť obchodovať deriváty
 • bohatá ponuka viac ako 130 typov kryptomien
 • viacúrovňová ochrana obchodného účtu (2FA)
 • zákaznícka podpora 24 hodín / 7 dní prostredníctvom emailu (odpoveď do 12 hodín) alebo Live Chat
 • nákup Bitcoinu možný viacerými spôsobmi (kreditná / debetná karta, Apple Pay, PayPal)
 • kryptoburza Bitfinex má dostupný demo účet
 • vyspelé nástroje a grafy, ktoré pomáhajú obchodníkov si lepšie vizualizovať objednávky, cenové signály a obchodné pozície

EXTRA výhoda Pepperstone

Prečo investovať do kryptomien cez Bitfinex
 • nízke spready a nízky počiatočný vklad 25 €
 • široké portfólio kryptomien pre obchodovanie a investovanie
 • API pripojenie priamo na dáta kryptoburzy
 • možnosť vykonávať obchodné príkazy na kryptoburze aj prostredníctvom chytrého telefónu
 • profesionálna krypto platforma s množstvom nástrojov, grafov a funkcií

Hodnotenie kryptoburzy Bitfinex

Ponuka kryptomien
0%
Cena za transakciu
0%
Poplatok za nákup BTC kartou
0%
Zákaznícka podpora
0%

87%

HODNOTENIE KRYPTOBURZY » 87,00%

RECENZIU PRIPRAVUJEME

Porovnanie najlepších kryptobúrz a krypto platforiem by vám malo pomôcť pri výbere správnej platformy, prostredníctvom ktorej môžete začať nakupovať a predávať najznámejšie kryptomeny. Ak ste na tejto stránke nenašli nejaké informácie o kryptoburzách, krypto platformách či kryptopeňaženke skúste si pozrieť naše FAQ, kde sme pripravili zoznam často kladených otázok od našich klientov, na ktoré sme sa snažili odpovedať.

 

Vyberte si najlepšiu kryptoburzu a obchodujte kryptomeny ešte dnes!

Páčil sa Vám náš článok?
Môžete ho ohodnotiť 5 hviezdičkami.
Ďakujeme

5/5 - (6 votes)